OnePlus 3 po úprave zdolal v odvetnom súboji Samsung Galaxy S7 Edge

Teraz čítate
OnePlus 3 po úprave zdolal v odvetnom súboji Samsung Galaxy S7 Edge

banner-oneplus-3Súboj dvoch lákavých smartfónov – OnePlus 3 a Samsung Galaxy S7 Edge, priniesol nelichotivé výsledky v prospech nového „zabijaka vlajkových lodí“. Najväčším defektom na inak dokonalých vlastnostiach je zlá správa aplikácií na pozadí a ich neustále načítavanie do RAM-ky. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

OnePlus 3 však svoju kožu lacno nepredá a vďaka vývojárom, ktorí priniesli rýchlu úpravu, novinka dokáže oveľa lepšie udržiavať aplikácie v operačnej pamäti. Portál C4ETech sa teda rozhodol zopakovať prvý test proti Samsungu Galaxy S7 Edge. Pre všetkých fanúšikov prišla radostná správa, nakoľko v poradí tretia vlajková loď od OnePlus dokázala oveľa lepšie obstáť v súboji. Galaxy S7 Edge síce v prvkom kole vyhral o 6 sekúnd, no druhé kolo bolo jasne v réžii OnePlus 3. Otváranie aplikácií bolo značne rýchlejšie a jasne sme mohli vidieť zlepšenie odozvy jednotlivých aplikácií. Nižšie si môžete pozrieť spomínané video tohto zaujímavého súboja.

ONEPLUS 3 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Zdroj: 9to5google.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.
  • sakonn

    Vyhral to ale podľa mňa to nebolo nijaké fiasko. V prvom kole skončil OP3 oveľa horšie.