banner-oneplus2
Ak ste šťastným majiteľom OnePlus 2, dnes sa môžete do široka usmievať. Spoločnosť totižto vydala novú aktualizáciu nadstavby OxygenOS. Jedná sa o prvú výraznejšiu aktualizáciu, ktorá povyšuje nadstavbu na verziu 2.1.0. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Od vydania OnePlus 2 sa aktualizácie objavujú v dosť častých intervaloch a vývojári stále pracujú na vylepšeniach, ktoré umocnia výborný zážitok zo “zabijaka vlajkových lodí“. Najnovšia aktualizácia, ktorá vyšla iba pred pár hodinami sa predovšetkým zameriava na tú skupinu používateľov, ktorí radi fotia. Najzásadnejšou novinkou je podpora fotenia do formátu RAW pre tie aplikácie, ktoré túto možnosť ponúkajú. Nesmieme vynechať ani nový manuálny režim, ktorý umožní väčšiu kontrolu pri zhotovovaní fotografií.

OnePlus 2 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


OnePlus 2
Kompletný zoznam zmien nájdete na oficiálnom fóre OnePlus. Pre všetkých, ktorí vlastnia čínsku verziu opäť pripomíname, že OTA aktualizácia nebude fungovať a musíte flashnúť celú ROM manuálne. Je veľmi príjemné sledovať, že OnePlus veľmi intenzívne pracuje na vylepšení svojej pomerne mladej nadstavby.

Zdroj: Phonearena.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP