OnePlus 2 bude oficiálne predstavený 27. júla. Veľkým prekvapením je posledné vyhlásenie výkonného riaditeľa spoločnosti, ktorý označuje OnePlus 2 dokonca už za top model roku 2016.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Výkonný riaditeľ spoločnosti, Pete Lau, je právom hrdý na to, čo dokázala táto malá spoločnosť za taký krátky čas. Pri tvrdeniach “zabijak vlajkových lodí“ roku 2016 sme ale trochu skeptickí. Z doterajších informácií vieme, že novinka bude mať procesor Snapdragon 810 vo vylepšenej verzii, no tu nastáva hneď prvý problém. Na jeseň tohto roku má zaujať svoje miesto na trhu nový Snapdragon 820 so 14 nm výrobnou technológiou, väčším výkonom a dúfajme, že aj s odstráneným problémom s prehrievaním. O hardvérových špecifikáciách vieme zatiaľ iba to, že OnePlus 2 príde s 13 MPx fotoaparátom, 4 GB RAM, konektorom USB-Type C, snímačom odtlačkov prstov, DualSIM a konštrukciou z hliníku.

OnePlus One môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Do predstavenia nám ostáva 10 dní a pri tejto príležitosti ďakuje celá spoločnosť svojim dodávateľom a partnerom. S určitosťou vieme povedať, že OnePlus 2 zamieša karty, no špekulácie ohľadom budúceho roka sú ešte veľmi ďaleko.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP