Začiatok konferencie MWC 2018 je naplánovaný na 26. február, no deň pred jej zahájením má pre nás Samsung veľké prekvapenie. Už dnes sa tak dočkáme premiéry nových vlajkových lodí. Kórejská spoločnosť len pár hodín pred predstavením modelov Galaxy S9 a S9+ nedopatrením zverejnila oficiálne video s kľúčovými vlastnosťami.

Nové vlajkové lode od Samsungu sú aktuálne najočakávanejšími smartfónmi, ktoré oficiálne prídu na svet už počas zajtrajšej premiéry. Doteraz sme mali možnosť vidieť túto dvojicu na mnohých renderoch, ku ktorým sa pridávali aj špekulácie o ich výbave. Po mesiacoch čakania tak už zajtra, 25. februára, nastane ten moment, na ktorý sa tešili mnohí fanúšikovia tejto kórejskej spoločnosti.

Toto zrejme Samsung neplánoval…

Dnes však spoločnosť mnohých zaskočila, keď omylom na YouTube publikovala oficiálne video zobrazujúce novú S9-ku so všetkými detailami. Samsung si chybu uvedomil, no bolo už príliš neskoro. Video sa raketovým tempom začalo šíriť internetom, a tak sa už deň pred premiérou môžeme aj my dôkladne pozrieť na krivky novej S9-ky a novinky, ktoré nám ponúkne.

Nenechaj si ujsť
Samsung Galaxy S9+ znova potvrdzuje obrovský výkon. iPhone X má problém

V oficiálnom videu sú predstavené všetky kľúčové prvky Samsungu Galaxy S9. Výrobca sa pri jeho vývoji zameral najmä na produktivitu používateľa, no tomu táto novinka ponúkne tiež špičkový fotoaparát, rozšírenú realitu a mnoho ďalších skvelých funkcií.

Ďalšou z najpodstatnejších inovácií má byť vylepšené biometrické zabezpečenie a systém Knox vo verzii 3.1. Pravdaže nebude chýbať ani premiestnený snímač odtlačkov prstov. Samsung svojim zákazníkom z biznis sféry ponúkne aj špeciálnu „Enterprise“ edíciu, ktorá bude ideálnym nástrojom pre podnikateľov.

Vyznačovať sa má bezpečnostnými aktualizáciami, ktoré jej bude spoločnosť ponúkať až počas 4 rokov. Výraznými zmenami prešla tiež dokovacia stanica DeX, ktorá ponúkne nielen nové možnosti, ale aj úplne odlišnú podobu v porovnaní s predošlou verziou.

Za inovácie si kórejský výrobca nechá poriadne zaplatiť, pretože len nedávno sa na svet dostali aj európske ceny, za ktoré si budeme môcť Samsung Galaxy S9 a S9+ kúpiť. Viac detailných informácií o všetkých nových funkciách a hardvérovej výbave sa dozvieme už počas zajtrajšej premiéry. Dovtedy si však môžeš ja ty vychutnať pohľad na oficiálnu podobu a možnosti týchto nových Samsungov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom