banner-oneplus2Model OnePlus 3 bol predstavený len pred pár hodinami pomocou virtuálnej reality. So špičkovými špecifikáciami a s primeranou cenou sa mu podarilo zamotať hlavu nejednému z nás. Malým otáznikom ešte zostal výkon jeho fotoaparátu, no zverejnené oficiálne fotografie nám dávajú jednoznačnú odpoveď.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Už pred časom sme vám priniesli jednotlivé snímky zhotovené fotoaparátom OnePlus 3, nešlo však o fotografie v plnom rozlíšení a tak sa z nich nedal vyjadriť jednoznačný záver. Dnes sa už na fotografie môžeme pozrieť v plnej kráse.

OnePlus-3-official-camera-test-photos (5)

OnePlus 3 na zadnej strane prichádza so 16 MPx senzorom Sony IMX 298, ktorý ponúka fázové zaostrovanie PDAF, kombináciu optickú stabilizáciu obrazu alebo clonu f/2.0. Veľkosť jednotlivých pixelov predstavuje hodnotu 1.12 μm. Fotoaparát umožňuje zaznamenať 4K video pri 30 snímkoch za sekundu a tiež slow-motion HD video pri 120 fps.

OnePlus-3-official-camera-test-photos

OnePlus-3-official-camera-test-photos (1)

OnePlus-3-official-camera-test-photos (6)
Špecifikácie sú však jedna vec a sami o sebe nezaručujú špičkovú kvalitu fotografií. No poskytnuté fotografie vyzerajú úžasne a zdá sa, že OnePlus zvládol úlohu optimalizácie a súčinnosti softvéru s hardvérovým vybavením smartfónu na jednotku. Spomenúť musíme aj funkciu automatického HDR režimu, rovnako ako nový algoritmus zaisťujúci ostrejšie a plynulejšie detaily bez nežiadúceho šumu.

OnePlus-3-official-camera-test-photos (7)

OnePlus-3-official-camera-test-photos (8)

Zdroj: Phonearena.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom