banner-oneplus-x

OnePlus už tradične robí okolo svojej nadchádzajúcej vlajkovej lodi menší rozruch. Predstavenie OnePlus 3 je už za rohom a po tom, čo spoločnosť nedávno zverejnila niekoľko fotiek zachytených novým zariadením, tu máme opäť nové snímky, tentoraz však z celkom exotických miest!

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Fotografie boli zverejnené na oficiálnej Twitterovej stránke výrobcu. Z jednotlivých snímok je zrejmé, že smartfón si poriadne zacestoval a poskytnuté fotografie boli zachytené na veľmi zaujímavých miestach. Nanešťastie, nejedná sa o fotografie v plnom rozlíšení a tak nemôžeme posúdiť reálnu kvalitu obrázkov. Z toho, čo máme k dispozícii je ale zrejmé, že snímky zachytávajú slušné množstvo detailov a aj reprodukcia farieb je na vysokej úrovni. Zaujímavá je obzvlášť nočná fotografia, na ktorej je zachytený ohňostroj. Snímka obsahuje dostatok svetla a minimálne množstvo šumu.

oneplus-3-sample-03-1024x768

Model OnePlus 3 by mal podľa posledných údajov prísť vzadu so 16 MPx snímačom a 8 MPx jednotkou na prednej strane. Ďalšie detaily ohľadne fotoaparátov nie sú známe a odhalené budú zrejme až počas prezentácie zariadenia.

oneplus-3-sample-04

oneplus-3-sample-02

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom