Odliatok Xiaomi notebooku zachytený na fotografii

banner-mi-band-2
O úplne prvom notebooku od spoločnosti Xiaomi sa povráva už veľmi dlho, no informácií a únikov je o ňom je stále málo. Dnes však opäť ukazuje svoju existenciu a k jeho predstaveniu sa tak pomaly, ale isto blížime.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Internetom dnes začala kolovať fotografia, na ktorej sa podľa informácií nachádza akýsi odliatok notebooku od Xiaomi. Na fotografii síce vidíme iba kovovú konštrukciu a logo výrobcu, no to úplne stačí na to, aby sme mohli skonštatovať, že sa jedná o Xiaomi notebook.

xiaomi notebook odliatok unik

Notebook by mal svojim dizajnom, výbavou a hlavne cenou útočiť na Macbooky od Apple. Z doteraz známych informácií je známe len toľko, že zariadenie by malo prísť v dvoch verziách, a to s 12.5 a 15.6-palcovým displejom. Operačným systémom bude pravdepodobne Windows 10. Predpokladaná cena za nový notebook je okolo 400 €. Pred pár dňami sa tiež objavili informácie, že notebook bude predstavený už v lete. Ak by tomu bolo naozaj tak, v najbližších týždňoch by sme mali vidieť viac únikov.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.