Streamovacia platforma HBO Go výrazne rozšírila ponuku rodinných filmov a rozprávok z produkcie Disney, ktoré aktuálne ponúka svojim predplatiteľom. Na zozname nechýbajú viaceré populárne kúsky od Pixaru, koniec licencie by mohol napovedať o čase príchodu Disney Plus na Slovensko.

Na čom si užiješ skvelý filmový a seriálový zážitok s TOP zvukom?

Kúp si TV Philips Performance spolu so soundbarom alebo bezdrôtovým reproduktorom a po registrácii môžeš získať späť až 50 % ceny soundbaru alebo reproduktoru.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

V knižnici HBO Go je po novom možné nájsť až 28 filmov od Disney, medzi ktorými nechýbajú populárne rozprávkové série ako Autá, Ľadové kráľovstvo, Hľadá sa Nemo, ale tiež jedny z posledných filmov Pixaroviek, vrátane oceňovaných snímok Coco alebo Frčíme.

Filmy sú dostupné v pôvodnom znení ako aj s českým dabingom, slovenčina pri väčšine z nich ale chýba a služba ju ponúka len pri štvorici titulov. Konkrétne si so slovenským dabingom predplatitelia môžu pozrieť snímky Zootropolis, Coco, Hľadá sa Nemo a prvý diel Ľadového kráľovstva.

Nie je pravdepodobné, že by slovenčina k obsahu od Disney bola na HBO Go pridaná dodatočne. Ako sme informovali už dávnejšie, práva na dabing vo väčšine prípadov vlastní samotná spoločnosť Disney a HBO do lokalizácie tohto obsahu nebude investovať, nakoľko tituly sú do ponuky služby zaradené iba dočasne.

Možno už v apríli

Podľa našich informácií HBO práva na vysielanie obsahu zakúpilo do 31. marca 2022, kedy tituly od Disney službu opustia a následne už budú ponúkané exkluzívne v rámci obsahu novej platformy Disney+.

Prečítaj si aj
Disney+ prichádza na Slovensko. Toto je všetko, čo o novej službe potrebuješ vedieť

Tá by do nášho regiónu mala prísť počas leta 2022, pokojne sa tak môže stať už počas apríla, nakoľko samotné letné mesiace sú v zábavnom priemysle považované za neatraktívne. Oficiálny dátum však predstavenia služby však zostáva tajomstvom.

Disney/úprava redakcie

Identickú situáciu sme mohli sledovať aj v nedávnej minulosti, kedy sa stále predpokladalo, že Disney Plus na Slovensko dorazí koncom tohto roka. Aj vtedy bolo na HBO Go možné nájsť vybraný obsah od Disney, jeho licencia mala podľa pôvodných plánov vypršať na konci septembra.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú