banner-oneplus-3
Ešte týždeň. Presne toľko zostáva do oficiálneho predstavenia novej vlajkovej lodi spoločnosti Nubia, ktorá ponesie názov Nubia Z11. O tomto zariadení už toho vieme celkom veľa. Pred viac ako mesiacom prešla Z11-tka certifikačným úradom TENAA a ten nám dal celkom jasný pohľad na špecifikácie a vzhľad tohto zariadenia.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Charakterizujú ho extrémne tenké rámiky okolo displeja, ktoré sa výrobcovi podarilo takmer úplne eliminovať. Ďalší charakterizujúci prvok bude hrúbka zariadenia. Nubia sa ju údajne snažila čo najviac zredukovať, aby dokázala aj v tomto aspekte konkurovať svojim súperom. Dokazuje to aj najnovší únik, ktorý len prednedávnom začal kolovať internetom. Na tomto úniku sa nám ukazuje predný panel s 2.5D zahnutím po jeho obvode. Oproti predchádzajúcej vlajkovej lodi, Nubii Z9, výrobca rozhodne mal čo vylepšovať, keďže hrúbka tohto zariadenia sa zastavila na hodnote 8.9 mm. To je v dnešnej dobe naozaj veľa a Nubia Z11 bude určite oveľa štíhlejšia.

ZTE Nubia Z9 Mini môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Nubia-Z11-bezel-less

Podľa certifikačného úradu príde smartfón s 5,5-palcovým FullHD displejom. V útrobách sa bude skrývať procesor Snapdragon 820, 4 GB RAM a 64 GB interné úložisko. Na zadnej strane môžeme očakávať 16 MPx fotoaparát, ktorý sa nachádza v zmenšenej, ale aj zväčšenej verzii modelu Z11. Vzhľadom na fakt, že Nubia Z11 bude novou vlajkovou loďou, je pravdepodobné, že ponúkne lepšiu kvalitu fotografii ako menší a väčší príbuzný. Na prednej sa bude nachádzať 8 MPx selfie snímač. Tietošpecifikácie po novom potvrdzuje aj screenshot z aplikácie AnTuTu.

nubia-z11-antutu

Predošlé úniky už informovali aj o spomínanej hrúbke, ktorá by sa vraj mala zastaviť na hodnote 7.75 mm. Do takto tenkého tela sa podarilo spoločnosti vpratať batériu s kapacitou 2900 mAh. Na ďalšie detaily si však budeme musieť ešte zopár dní počkať.

Zdroj: Gizmochina.com, (2), (3)

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom