banner-mi4s
ZTE začalo s predstavovaním smartfónov série Nubia Z11 ešte v polovici apríla, keď predstavilo Nubiu Z11 Mini. Ten sklamaním určite nebol, keďže prišiel s prémiovým dizajnom a skvelou výbavou v kombinácii s prijateľnou cenou.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Otáznymi však ostávajú Nubia Z11 Max a základný model, teda samotná Nubia Z11. O prvom menovanom sme vám priniesli informácie už včera, a to vďaka tomu, že prešiel TENAA certifikáciou. Rovnakou certifikáciou dnes prešla aj Nubia Z11, a tak máme k dispozícii pomerne detailné, no nie oficiálne informácie. Smartfón by mal prísť s 5.5-palcovým FullHD displejom, teda kompaktnosť z Nubie Z11 Mini sa nezachováva. Informácie ďalej hovoria o bližšie nešpecifikovanom osemjadrovom 1.5 GHz procesore, no s najväčšou pravdepodobnosťou sa jedná o Snapdragon 617, ktorým je vybavená aj Mini verzia smartfónu. Dobrou správou je aj 4 GB operačná pamäť a 32 GB rozšíriteľné úložisko.

ZTE Nubia Z9 Mini môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Od Nubie Z11 Mini si smartfón požičal aj rozlíšenia fotoaparátov, ktoré sú 16 MPx pri zadnom a 8 MPx pri prednom. Prekvapením je staršia verzia Androidu 5.1.1 a len 2900 mAh batéria (z dôvodu tenkého tela). K dispozícii máme aj celkové rozmery smartfónu, ktoré by mali byť 151.8 x 72.3 x 7.75 mm. Naozaj poslednou informáciou je hmotnosť 162 g. Otáznou ostáva už len cena a dostupnosť smartfónu, no zatiaľ o tom nepadla ani zmienka. Ak sa tieto informácie potvrdia, ZTE Nubia Z11 bude pre mnohých fanúšikov veľkým sklamaním, keďže rada smartfónov Z11 boli vždy vlajkové lode s tým najvýkonnejším hardvérom dostupným v tom čase.

Zdroj: phoneradar.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom