Len nedávno Samsung oficiálne predstavil vlajkové lode Galaxy S9 a Galaxy S9+ a už sa na internete objavujú rendre nového modelu zo série Note. Ak bude nový Samsung Galaxy Note 9 vyzerať takto, tak Samsung s ním rozhodne zožne veľký úspech.

Aj keď vieme, že prvotné rendre nemajú s výslednou verziou smartfónu často nič spoločné, niekedy sa samotní výrobcovia nechajú inšpirovať aspoň niektorými vlastnosťami.

Trojitá zadná kamera, snímač odtlačkov pod displejom

Render ukazuje zariadenie z prednej a zadnej strany. Dominantou prednej strany je full body Infinity displej, ktorý je takmer totožný tomu z Galaxy S9. Snímač odtlačkov prstov sa však nenachádza na zadnej strane, ale má byť importovaný priamo do displeja. Ďalším pozitívom je, že fanúšikovia pri tvorbe tohoto rendru nepoužili stále diskutabilný výrez v displeji.

Na druhej strane sa teda nachádza už spomínaná kamera s tromi snímačmi. Tie sú umiestnené vertikálne v hornej polovici zariadenia, no a pod nimi sa nachádza hlavný LED blesk. Hlavný preto, pretože menšie LEDky lemujú trojicu objektívov po oboch stranách, čo je rozhodne riešenie, aké sme doposiaľ nevideli pri žiadnom smartfóne. Ďalšia výbava tohoto smartfónu by už mohla byť podobná, ako ju poznáme z Note 8, teda stylus S-pen, tlačidlo Bixby a podobne.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom