banner-note-7
V prípade LG V20 to vyzerá na jeden z najzaujímavejších Android smartfónov, ktorý ešte tento rok uvidíme. Vďaka uniknutému renderu dostávame bližší pohľad na to, ako bude novinka vyzerať. 

Aj keď sa nové obrázky podobajú na tie z predchádzajúcich únikov, tieto zábery už zobrazujú LG V20 s dvojicou predných fotoaparátov. Presne tak, ako sa to po vzore modelu V10 očakávalo. Tiež môžeme vidieť ďalší významný prvok prevzatý z predchádzajúcej generácie. Ide o sekundárny displej nachádzajúci sa nad hlavnou obrazovkou v podobe tenkého pásika. Na zadnej strane zas dostávame bližší pohľad na dvojicu fotoaparátov spoločne s duálnym LED bleskom a vyzerá to aj na podporu laserového zaostrovania.

LG G5 H850 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

LGV20-AA-exclusive-render-5

Predchádzajúci render zadnej strany

TIP: LG V20 ponúkne najlepšiu audio a video výbavu, tvrdí výrobca

Ďalšiu dôležitú funkcionalitu predstavujú snímač odtlačkov prstov umiestnený vzadu a tlačidlo na pravej strane. V tomto prípade by malo ísť o podobné tlačidlo ako na LG G5, ktoré uvoľňovalo moduly pripojené k zariadeniu. To naznačuje, že aj LG V20 bude podporovať pripojenie externých modulov. Telo smartfónu by malo byť vyrobené z kovu. Zatiaľ nepotvrdené správy taktiež hovoria o prítomnosti 5,7-palcového QHD displeja, 20 a 21 MPx zadných fotoaparátoch, duálnom 8 MPx snímači na prednej strane a batérii s kapacitou 4000 mAh. O výkon sa majú postarať Snapdragon 820 a 3/4 GB RAM pamäte. LG už potvrdilo, že LG V20 bude predstavený 6. septembra a ako prvý smartfón ponúkne aj predinštalovaný Android 7.0 Nougat.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom