banner-note-7
LG ako aj mnoho ďalších výrobcov využije mesiac september na predstavenie nových vlajkových lodí. Tento juhokórejský výrobca nebol nikdy žiadna špička v predajnosti, no zmeniť to chce LG V20, ktorý ponúkne niečo, čo sme tu ešte nemali.

Pripravovaná vlajková loď nie je úplne zahalená tajomstvom a LG sa s nami už podelilo o pár informácií. O novom LG V20 vieme, že ako prvý smartfón na svete ponúkne 32 bitový Quad DAC audio čip a od výroby predinštalovaný Android 7.0 Nougat. Oficiálne predstavenie sa bude konať v San Franciscu už 6. septembra. LG svoj model V20 však predstaví na druhý deň aj na domácej pôde v Soule. Na pozvánke sa sa LG vyjadrilo, že V20 ponúkne najlepší audio a video zážitok, čo napovedá, že okrem HiFi zvuku môžeme očakávať aj kvalitnú obrazovú výbavu. Po svojom predchodcovi by mohla V20-ka zdediť napríklad aj manuálny režim videa. Z predchádzajúcich renderov je zrejmé aj použitie špičkového duálneho fotoaparátu.

LG V10 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

LG-V20-best-audio-and-video

TIP: LG V20 bude vôbec prvý smartfón, ktorý ponúkne 32 bitový Quad DAC čip

Novinka z dielne LG bude osadená čipsetom Qualcomm Snapdragon 820, ktorý by mala dopĺňať pamäť RAM s kapacitou 4 GB pri verzii s 32 GB a 64 GB úložiskom. Vyššia verzia smarfónu by mala disponovať až 6 GB RAM pamäťou a 128 GB interným ukladacím priestorom, ktorý bude v oboch verziách rozšíriteľný pomocou microSD kariet až do veľkosti 256 GB. Zadná strana ponúkne dva fotoaparáty, z ktorých hlavný by mal dosahovať rozlíšenie 21 MPx. Pod duálnym fotoaparátom si našiel miesto snímač odtlačkov prstov. Spodná hrana v sebe ukrýva USB type-C port. Predná strana ponúkne dva displeje, pričom prvý z nich by mal mať uhlopriečku 5,7″ s 2K rozlíšením. Sekundárny displej zase 2,1″ a vedľa neho si miesto nájde aj duálna selfie kamera s rozlíšením 8 MPx. Celý smartfón bude napájať nadpriemerná 4000 mAh batériou.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom