banner-redmi-3s
O prípravách smartfónu 360 N4S vieme už nejakú dobu. Dokonca poznáme aj dátum jeho oficiálneho predstavenia, teda 15. júla. Ako to už býva zvykom, s blížiacim sa termínom narastá aj počet uniknutých fotografií a špecifikácií.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Z predchádzajúcich únikov informácií vieme, že 360 N4S bude vylepšenou verziou smartfónu 360 N4. Medzi vylepšenia patrí aj prémiová celokovová konštrukcia, ktorú môžeme vidieť na zverejnenom renderi. Telo bude tenké, a to aj napriek tomu, že v sebe skrýva až 4920 mAh batériu. Zároveň si môžeme všimnúť zaoblené hrany a umiestnenie antén. Šošovka fotoaparátu nevystupuje a je mierne zapustená do tela smartfónu. Pod ňou nájdeme duálny LED blesk a čítačku odtlačkov prstov.

360-n4-vylepsena-verzia-nahlad

360 N4S v TENAA

[tip color=“white“]TIP: Ďalší únik špecifikácií 360 N4S: Snapdragon 652 a až 6 GB RAM [/tip]

Displej zariadenia by mal ponúknuť uhlopriečku 5,5-palcov s FullHD rozlíšením. Už spomínaný zadný fotoaparát príde s rozlíšením 13 MPx. Selfie fotoaparát na prednej strane obsahuje 5 MPx snímač, ktorý vyrába spoločnosť Sony. Očakávame príchod dvoch verzií smartfónu. Prvá by mala obsahovať kombináciu Mediatek Helio X20 / 4 GB RAM a stáť by mala okolo 203 €. Druhá verzia bude vylepšená nielen o čipset Qualcomm Snapdragon 652, ale aj o kapacitu pamäte RAM, ktorá sa vyšplhá až na 6 GB. Cena tejto verzie sa bude pohybovať na úrovni 230 €.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom