banner-umi-superSpoločnosť 360, ktorá stojí za nesmierne výhodným smartfónom 360 N4, má tento rok dôvod na poriadnu oslavu. N4-ke, ktorá bola predstavená ešte len v máji, sa stále darí viac ako spoločnosť očakávala. Zrejme úspech tohto zariadenia bude stáť za tým, že sa čoskoro očakáva predstavenie jeho vylepšenej verzie s názvom 360 N4S.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Spoločnosť 360 zatiaľ oficiálne neodhalila žiadne špecifikácie tohto zariadenia, no z viacerých zdrojov sa povráva, že novinka bude zameraná hlavne na výdrž. Ďalej sa uvádza, že smartfón by mal vydržať na jedno nabitie viac ako 2 dni bežného používania. 360-ka nám však dnes ukázala teaser, ktorý upozorňuje na dátum, kedy môžeme 360 N4S očakávať. Jeho oficiálne predstavenie prebehne zhruba o 2 týždne, konkrétne 15. júla.

360-N4s-teaser

[tip color=“white“]TIP: Najnovší 360 N4 si budeme môcť kúpiť aj my a to vďaka e-shopu iBuygou.com! [/tip]

Dohady o výdrži smartfónu potvrdzuje aj náš obľúbený certifikačný úrad TENAA, ktorý tvrdí, že zariadenie bude poháňané batériou s kapacitou 4920 mAh. Tento obrovský akumulátor by sa navyše mal zmestiť do tela hrubého len 8.5 milimetra, čo je skutočne vynikajúca hodnota v pomere k veľkosti batérie. Ostatné špecifikácie sú takmer na vlas rovnaké aké ponúkol model N4. To znamená, že sa dočkáme 10-jadrového procesora Helio X20 s taktom 2 GHz, ktorému bude robiť spoločnosť RAM o veľkosti 4 GB.

360-n4-vylepsena-verzia-nahlad

Ďalej nesmieme zabudnúť na 32 GB interné úložisko, ktoré je rozšíriteľné pomocou microSD kariet, 5,5-palcový FullHD displej a 13 MPx zadnú a 5 MPx prednú kameru od spoločnosti Sony. Výbavu nám uzatvára skener odtlačkov prstov, ktorý si svoje miesto našiel na zadnej strane zariadenia. Neočakávajú sa žiadne dizajnové zmeny a posledná vec, v ktorej sa bude zariadenie od svojho predchodcu líšiť, je už iba použitý materiál. Plast nahradí hodnotnejší a prémiovejší kov. Napriek týmto vylepšeniam sa očakáva nastavenie nízkej ceny, ktorá by sa mala pohybovať okolo 150 €.

[tip color=“white“]TIP: 360 pripravuje luxusnejšiu, kovovú verziu 360 N4 s až 4920 mAh batériou! [/tip]

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom