Ďalší únik špecifikácií 360 N4S: Snapdragon 652 a až 6 GB RAM

banner-redmi-3s
O spoločnosti 360 sme toho doteraz veľa nevedeli, no všetko zmenil model N4, ktorý doslova búral rekordy predajov v domovskej Číne. Jednalo sa o parádny smartfón strednej triedy s výbavou hodnou oveľa vyššieho segmentu. Razom sa teda mienka o tejto mladej čínskej spoločnosti zmenila o 360 stupňov. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Výrobca nechce nič ponechať náhode a už pripravuje vylepšený model s označením N4S, o ktorom sme sa najprv dozvedeli, že bude mať masívnu 4920 mAh batériu. Je teda zjavné, že smartfón bude zameraný na výdrž, ktorá môže hravo atakovať aj 2 dni plného používania. Sklamaním bolo zistenie o použití procesora MediaTek Helio X20, ktorý tento rok jednoznačne stráca na konkurenciu. Dnes nás však potešila nová správa s bližšími hardvérovými špecifikáciami, v ktorých už figuruje oveľa lepší procesor Snapdragon 652 spolu s ohromnou 6 GB RAM pamäťou. Ak by sa teda toto všetko naplnilo, 360 N4S sa môže stať najlacnejším smartfónom s takto veľkou operačnou pamäťou. Tento výkonný tandem komponentov doplní 64 GB interné úložisko a operačný systém Android 6.0 Marshmallow s nadstavbou 360 OS.

360-N4S-SD652

Zaujímavá je spomínaná kombinácia Snapdragonu 652 a 6 GB RAM, ktorá je doslova raritou a 6 GB RAM sa hodí skôr pre kategóriu vlajkových lodí, ktorou séria „N“ určite nie je. Výrobca pripravuje pravú vlajkovú loď série „Q“, ktorá bude pracovať s výkonným procesorom Snapdragon 820. Vráťme sa k úniku z TENAA, v ktorom sa objavil procesor Helio X20 od MediaTeku. V prípade spomínaného úniku dopĺňala procesor operačná pamäť RAM o kapacite 4 GB a 4920 mAh batéria. Stále teda existuje alternatíva, ktorá bude kombinovať práve procesor Helio X20, 4 GB RAM a 4920 mAh batériu. Mohlo by sa jednať o trochu lacnejšiu verziu smartfónu. Spoločnosť nám už stihla zdeliť formou teasera, že predstavenie prebehne 15. júla a my sa už nevieme dočkať. Do 360 N4S vkladáme skutočne veľké nádeje.

Zdroj: Gizmochina

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]