Nový patent OnePlus 3 prezrádza rýchle nabíjanie

banner-oneplus2
OnePlus spôsobil v posledných dňoch rozruch najmä vďaka mylnej informácii o dátume predstavenia nového OnePlus 3. Povrávalo sa totiž o 7. apríli, no spoločnosť v krátkom čase túto informáciu vyvrátila. Istá udalosť síce na 7. apríla je naplánovaná, avšak neprebehne na nej predstavenie nového smartfónu. Namiesto toho sa špekuluje o novej verzii čínskej nadstavby HydrogenOS postavenej na Androide 6.0 Marshmallow.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Predošlé generácie smartfónu boli často kritizované za pomalé nabíjanie. Najnovšie informácie však hovoria o tom, že nová generácia, OnePlus 3, by už týmto problémom nemala trpieť. Malo by to byť dosiahnuté vďaka technológii „OnePlus Lightning“ (VOOC) licencovanou spoločnosťou Oppo. Zatiaľ však nie je jasné, či bude táto technológia obsiahnutá aj v novej vlajkovej lodi OnePlus.

OnePlus 2 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


oneplus 3-lightning-charge-patent

V dobe, kedy je rýchle nabíjanie pri vlajkových lodiach takmer samozrejmosťou, je táto informácia veľmi vítaná. Neoficiálne uniknuté špecifikácie z aplikácie Antutu hovoria o displeji s FullHD rozlíšením (pravdepodobne 5.5 palcov), procesore Snapdragon 820 so 4 GB RAM a 16 MPx, resp. 8 MPx fotoaparáte. V uniknutej snímke obrazovky sa síce nachádza informácia o 32 GB úložisku, no určite bude k dispozícii aj verzia s väčšou kapacitou. V čase testovania sa vo smartfóne nachádzal Android vo verzii 6.0.1 Marshmallow, no v čase predstavenia môžeme očakávať najnovšiu verziu, ktorá bude v tom čase k dispozícií. Nakoniec dodáme, že generálny riaditeľ spoločnosti OnePlus, Liu Zuohu, prezradil, že novinka ponúkne odlišný dizajn od predchádzajúceho OnePlus 2 a predstavenie môžeme očakávať niekedy v druhom štvrťroku 2016. Sme teda zvedaví, čo nakoniec prinesie „zabijak vlajkových lodí 2017“.

oneplus-3-benchmark

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.