banner-mate-9
Vlajkovej lodi spoločnosti Huawei, modelu P9, sa veľmi darí, keďže podľa nedávnych informácií sa už predalo cez 10 miliónov kusov. Jej nástupca by mal prísť už koncom budúceho mesiaca alebo začiatkom marca počas MWC 2017 v Barcelone. 

Keďže súčasná P9-tka je veľmi obľúbená, výrobca nesmie na novej P10-tke nič pokaziť. Počas čakania na oficiálne predstavenie si aspoň môžeš pozrieť nový koncept formou videa od autora menom Concept creator. Dizajn je, samozrejme, veľmi pekný, no ničím prekvapivý, nakoľko sa zhoduje s nedávno uniknutými rendermi.

Huawei P9 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Huawei-P10-new-render-4
zdroj fotografie: Gizmochina

Koncept poukazuje najmä na tenký profil, zahnuté sklo na prednej aj zadnej strane a skener odtlačkov prstov na zadnej strane. Áno, od Huaweiu P10 sa očakáva ultrazvukový snímač na prednej strane, no autor tohto konceptu sa ho rozhodol ponechať vzadu. Zachovaný ostal aj 3.5 mm audio jack, ktorý si našiel miesto na spodnej hrane spolu s USB konektorom typu C a mriežkou pre reproduktor. Všimnúť si môžeš aj biele čiary na rámiku, ktoré sú dobrým poznávacím prvkom Huawei P9.

TIP: Pripravovaný Huawei P10 sa objavil na ďalších renderoch! Poznáme aj detailnejšie špecifikácie

zdroj fotografie: Gizmochina

Kým pri súčasnom Huawei P9 je použité sklo iba okolo fotoaparátu, koncept P10-tky ukazuje celú zadnú stranu so skla. Duálny fotoaparát je samozrejmosť, no tvar LED blesku je zmenený na okrúhly. Ešte raz však pre istotu pripomenieme, že sa jedná len o koncept a na reálny vzhľad smartfónu si musíme počkať.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP