banner-redmi-3

Keď Huawei minulý rok predstavil vlajkovú loď P8, ponúkol nám na výber z troch verzií. Jednou z nich bol, samozrejme, samotný P8 s 5.2-palcovým displejom, cenovo dostupný P8 Lite s 5-palcovým displejom a nakoniec gigantický P8 Max s displejom o veľkosti 6.8-palcov. Podľa najnovších informácií má Huawei v pláne toto číslo tento rok ešte navýšiť. Huawei P9 by tak mohol prísť až v štyroch verziách.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Očakáva sa, že Huawei P9 príde v podobných verziách ako Huwaei P8. Dočkať by sme sa teda mali samotného Huawei P9, P9 Lite a P9 Max. Posledný smartfón by mal byť najvybavenejším z celej štvorice. Displej zariadenia by mal byť väčší ako na P9, ale nemal by presiahnuť veľkosť displeja P9 Max. Pre upresnenie, P9 je očakávaný s 5.2-palcovým displejom, no o P9 Max zatiaľ nepadla ani zmienka (aj keď okolo 6 palcov nie je zlý odhad). Vylepšená verzia smartfónu by mala oproti klasickej P9 ponúknuť viac pamäte RAM, väčšie úložisko a po novom aj duálny 12 Mpx hlavný fotoaparát. Ak by sa tak stalo, bol by to druhý smartfón s duálnym fotoaparátom od tohto výrobcu, hneď po Honor 6 Plus.

Nedávno uniknutý render Huawei P9

Nedávno uniknutý render Huawei P9

Nie je tomu ani tak dávno, čo sa na internete objavil prvý render P9. Ten nám len opäť potvrdzuje, že smartfón by naozaj mohol disponovať duálnym fotoaparátom. Ďalej sa na renderi objavilo fyzické tlačidlo pod displejom, v prípade ktorého nie je vylúčená prítomnosť snímača odtlačkov prstov. Taktiež je dosť možné, že na renderi sa nachádza práve spomínaná štvrtá verzia P9, keďže tento model je ako jediný očakávaný s duálnym fotoaparátom. Nezabúdajme ani na to, že Huawei P9 by mal byť vybavený vylepšenou verziou procesora Kirin 950.

Huawei P8 Lite môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Oficiálneho predstavenia by sme sa mali dočkať niekedy v marci, narozdiel od niektorých výrobcov ako Samsung či LG, ktorí svoje vlajkové lode pravdepodobne predstavia na MWC 2016.

Zdroj: phonearena.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP