Huawei P9 s najnovším Kirinom 950, 4 GB RAM príde už v marci

banner-nexus-6p
Po tom, čo boli predchádzajúce smartfóny z rady “P“ predstavené vždy na začiatku roku, očakávame, že Huawei P9 bude pokračovať v tejto tradícii. Huawei P8 bol predstavený v apríli tohto roku, no novinka by mala byť dostupná ešte o niečo skôr.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Predpokladaný dátum vydania je stanovený na mesiac marec. Nástupca veľmi populárnej P8-ky by mal ponúknuť rovnaký displej, ale zatiaľ nevedno s akým rozlíšením. Dizajn by mal byť kompletne prerobený a má ponúknuť nové štandardy spoločnosti, ktoré sme mohli vidieť pri Huawei Mate 8. Poteší aj snímač odtlačkov prsta a duálny zadný fotoaparát s laserovým zaostrovaním. O výkon by sa mal starať nový procesor Kirin 950 spolu so 4 GB operačnou pamäťou RAM.

Huawei P8

Huawei P8

Okrem modelu P9, by mal byť niekedy v prvej polovici roku predstavený aj Huawei P9 Max s veľkým 6,2-palcovým QuadHD displejom. Bohužiaľ, či naozaj bude Huawei P9 predstavený v marci nevieme, no táto teória znie veľmi pravdepodobne.

Zdroj: Phonearena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]