banner-nexus-6p
S blížiacim sa predstavením novej vlajkovej lode spoločnosti Huawei, Huawei P9, sa už konečne začali objavovať ďalšie informácie o pripravovanej novinke. Predstavenie by sa malo odohrať niekedy v marci a teraz sa verejnosťou začali šíriť snímky, ktoré vraj odhaľujú úplne nový dizajn novinky.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Čínsky web CNMO zverejnil fotografiu, na ktorej by sa mal nachádzať nákres práve pripravovanej Huawei P9-ky. Tenké telo pri Huawei smartfónoch je pre nás už samozrejmosťou. Čo nás však prekvapí, sú rohy smartfónu, ktoré sú tentokrát zaoblené viac, ako sme pri Huawei smartfónoch zvyknutí. Pribudlo aj fyzické tlačidlo domov, ktorého použitie by bolo viac než netypické. Každopádne, o tom, že nová vlajková loď prinesie nový dizajn sme už čo to počuli, takže použitie tohto tlačidla vôbec nie je vylúčené. Na zadnej strane si môžeme všimnúť aj duálny fotoaparát. Podľa informácií má byť Huawei P9 prvým smartfónom zo série „P“ so snímačom odtlačkov prstov. To môže byť aj dôvod, prečo by sa Huawei mohol rozhodnúť pre použitie fyzického tlačidla. Ak by sa tak nestalo, snímač by bol pravdepodobne umiestnený na zadnej strane zariadenia, podobne ako je to pri modeloch Mate 8, Mate S, G8 a iných.

Huawei P8 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Huawei-P9-design-01

Nový Huawei P9 by mal disponovať rovnakou veľkosťou displeja, ako jeho predchodca, teda 5.2 palcov. Procesorom bude pripravovaný Kirin 950 so 4 GB RAM. Nedávne dohady síce tvrdili, že smartfón by mal mať pamäť RAM o veľkosti až 6 GB, no tie informácie s najväčšou pravdepodobnosťou nie sú pravdivé, keďže spolu s touto informáciou bolo uvedené aj to, že smartfón by mal byť predstavený na CES 2016, čo sa samozrejme nestalo. Batéria bude mať tradičnú kapacitu 3000 mAh a čo sa týka zadného duálneho fotoaparátu, ten by mohol mať rozlíšenie 12 MPx.

Súčasná vlajková loď spoločnosti Huawei, Huawei P8

Súčasná vlajková loď spoločnosti Huawei, Huawei P8

Mimochodom, smartfón ktorého výrobcu vám tento najviac pripomína?

Zdroj: Phonearena.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP