Samsung sa chystá uviesť na trh aktuálnu vlakovú loď Galaxy S8/S8+ v novom a naozaj nádhernom farebnom vyhotovení.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Nie je to po prvýkrát

V minulosti sme už boli svedkami predstavení nových farebných prevedení v podaní Samsungu. Napríklad Samsung Galaxy S7 edge predstavili vo vyhotovení Blue Coral, ktoré malo premiéru ešte v Galaxy Note 7. Neskôr bol ten istý model spolu so svojou dvojičkou s klasickým displejom uvedený aj v čiernej farbe ako reakcia na Jet Black vyhotovenie od Applu. Tentoraz však budeme svedkami uvedenia novej farebnej verzie Samsungu Galaxy S8/S8+.

Na Slovensku ju možno neuvidíme

Samsung na svojom Youtube zverejnil video nového červeného prevedenia Galaxy S8/S8+ s názvom „Burgundy Red“. Nová farba má za úlohu reprezentovať najmä pestré farby jesene, no, bohužiaľ, bude exkluzívne dostupné len pre kórejský trh. To, či sa dostane aj k nám, je veľmi otázne. Už skôr v tomto roku sme boli svedkami predstavenia farebného prevedenia „Rose Pink“ pre Galaxy S8/S8+. V tomto prípade sa ale dostalo aj na západné trhy, a preto len čas ukáže, či táto červená verzia dorazí aj k nám.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
50%
O autorovi
Dávid Hrabčák
Som študent doktorandského štúdia na Technickej univerzite v Košiciach v odbore Multimediálne telekomunikácie. Moderné technológie sú pre mňa nie len niečo, čo študujem, ale aj koníček. Okrem technológií rád počúvam a tvorím elektornickú hudbu.