Ak si fanúšik série Assassin´s Creed, pravdepodobne si klebety ohľadom pripravovaného pokračovania s podtitulom Ragnarok počul. To, že ide takmer o hotovú vec, teraz potvrdili aj dva svetoznáme e-shopy, na ktorých sa ponuka hry objavila, správa samozrejme okamžite obletela reddit.

Nové pokračovanie Assassin’s Creed série, ktoré zatiaľ nemá ani približný dátum vydania, je v kurze už niekoľko týždňov. Hra, vychádzajúca snáď na jeseň tohto roku by podľa všetkého mala byť zasadená do severskej mytológie, plnej vikingov, tradičných rún a mrazivej atmosféry.

Po vzore predchádzajúcich dvoch dielov je dosť možné, že okrem historického zasadenia do danej doby môžeme očakávať aj tamojších bohov a mystické príšery, takže nevidíme dôvod, prečo by sme sa na prechádzku otvoreným nordickým svetom nemali tešiť. Oficiálny dátum vydania novej Assassins´s Creed hry by mal byť oznámený vo februári.

Keď už sme pri tej severskej mytológii, práve Vallhalla Edition by sa mala nazývať aj jedna zo špeciálnych edícií Assassin’s Creed Ragnarok. Tú ukázal nemecký Amazon, no a taliansky Gamestop zase prezradil možnosť Mjolnir edície, žiaľ, ani v jednom prípade e-shopy neprezradili bližšie informácie a neukázali ani boxart.

Hra bude dostupná, ako na súčasnej generácii konzol, tak pôjde aj s najväčšou pravdepodobnosťou o štartovací titul nadchádzajúcej generácie. Tieto dohady vyplývajú z histórie Ubisoftu, ktorý takto zakročil napríklad v prípade časti Black Flag.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom