Novinka od ZTE s dvomi fotoaparátmi na prvých fotografiách

Teraz čítate
Novinka od ZTE s dvomi fotoaparátmi na prvých fotografiách

Spoločnosť ZTE nezaháľa a po dizajnovom skvoste akým je ZTE Nubia Z9 sa spoločnosť snaží vyťažiť z mediálneho záujmu. Dnes sa objavili prvé obrázky pripravovanej novinky, ktorej dizajnové črty sa mierne zhodujú s iPhone 6.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Z dostupných obrázkov sme sa dozvedeli rozmiestnenie ovládacích prvkov a približný náhľad na dizajn. Ako je už tento rok zvykom, nájdeme tu displej veľmi úzkym rámikom a miernym zahnutím po stranách. Na zadnej strane sa nachádza duálny LED blesk s čerešničkou na torte v podobe duálnej kamery. Pravú stranu tvorí vypínacie tlačidlo a ovládanie hlasitosti. Aj pri tejto novinke by spoločnosť mala uplatniť ovládanie pomocou gest, ktoré robia model Z9 tak výnimočným.

Podrobnejšie špecifikácie ani dátum predstavenia zatiaľ neboli zverejnené no malo by sa tak stať najbližších týždňoch.

Zdroj: Phonearena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.