Očakávania ohľadom filmu Avengers: Infinity War sú na úplne inej úrovni, ak ich porovnáš s podobnými blockbustermi. Štúdio Marvel k epickému vyvrcholeniu smerovalo dlhých 10 rokov. Už to však konečne je tu. Kiná celého sveta začali s poslednou fázou promovania potencionálne najväčšieho filmu všetkých čias – s predpredajom lístkov po vydaní epického traileru. V poslednej dobe sa zdanlivo vo svete kinematografie ani nerieši iná téma.

Fanúšikovia a nedočkaví diváci majú teraz plné ruky práce s analyzovaním posledných zverejnených záberov z filmu. Obyvatelia USA sa už však taktiež museli poponáhľať, aby si zaručili čo najlepšie miesta na premiéru. V Severnej Amerike sa totižto už v piatok začal predpredaj lístkov (ú nás sa predpredaj spustí už onedlho). Výška nadšenia je očividne extrémne vysoká, keďže Infinity War už po pár hodinách začal lámať rekordy.

Nové rekordy

Zahraničný portál Deadline podal správu o tom, že z filmu Avengers: Infinity War za na predpredajovej stránke Fandango stal najúspešnejší superhrdinský počin už po krátkych 6 hodinách. Len tak málo času stačilo na to, aby prekonal počet dopredu zakúpených lístkov všetkých predchádzajúcich počinov MCU, vrátane Black Panthera. Samozrejme to znamená, že nadchádzajúca komiksovka v tomto ohľade prekonala aj film Batman V Superman, ktorý doteraz držal rekord v predpredajoch.

Filmu trvalo len 6 hodín, kým prekonal Black Panthera – ktorý si za debutový víkend zarobil cez 200 miliónov dolárov a teraz sa pohodlne nachádza nad miliardou. Aj to by vám mohlo napovedať o tom, ako veľmi ohromné zárobky si Infinity War zaistí. Najskoršie odhady vravia o otváracom víkende 215 miliónov dolárov. Už tak by šlo o najúspešnejší film MCU.

Úroveň záujmu, ktorého sme svedkovia nám však napovedajú, že zárobky postúpajú ešte vyššie. Mnohí si dokonca myslia, že Infinity War prekoná debut VII Epizódy Star Wars (247,9 mil.) a zaistí si titul najväčšieho debutu v USA. Realisticky taktiež prekoná rekordný celosvetový debut 541,9 mil., ktorý vytvoril F&F 8.

Nenechaj si ujsť
Posledný Avengers: Infinity War trailer nás pripravuje na najepickejšiu filmovú udalosť roka

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom