Riaditeľ pre produktový manažment a marketing firmy Xiaomi uverejnil na svojom Twittery nové obrázky o Redmi 5 a Redmi 5 Plus, ktoré majú vyjsť 7. decembra.

Podľa týchto obrázkov to vyzerá, že displej s pomerom strán 18:9 bude pokrývať väčšinu prednej strany, hoci sa nejedná o plne bezrámikový dizajn. Na zadnej strane sa nachádza čítačka odtlačkov prstov a novinky budú mať taktiež aj kovové telo v štyroch farbách – modrá, čierna, zlatá a ružová zlatá.

Skvelá výbava a príťažlivá cena

Očakávaná cena pre Redmi 5 je približne 89 €. Na prednej strane sa potom rozoprestrie 5.7″ HD+ displej a pod kapotou zapracuje procesor Snapdragon 450. Z pamäťových konfigurácií dostneme na výber tri verzie: 2 GB RAM + 16 GB úložisko, 3 GB RAM + 32 GB úložisko a 4 GB RAM + 64 GB úložisko. Batéria by mala mať kapacitu 3200 mAh.

V prípade Redmi 5 Plus sa špekuluje o cene na úrovni 126 €. Bude mať 5.9″ FHD+ displej a procesor Snapdragon 625. V prípade pamäte sa však očakávajú už len dve varianty: 3 GB RAM + 32 GB úložisko a 4 GB RAM + 64 GB úložisko. Nebude ale chýbať ani nadpriemerná 4000 mAh batéria. Oba telefóny by mali prísť s 12 MPx primárnym a 5 MPx selfie fotoaparátom. Operačným systémom sa tradične stane MIUI 9 postavené na Androide Nougat.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom