Včera sa na YouTube objavilo zopár videí z pripravovanej hry Far Cry 5. Síce toho neprezrádzajú až tak veľa, avšak rozhodne nabudia každého fanúšika tejto série a celkovo tohto herného žánru.

Séria videí, ktoré sa objavili na internete, zachytávajú zábery z hry, kde sa hráči pohybujú po otvorenom svete. Ten vyzerá na prvý naozaj pohľad famózne. Prepracovaná grafika interiéru budov či exteriéru ponúknu naozaj dychberúci vizuálny zážitok. A ak sa k tomu pridajú kvalitné animácie a dobre spracovaný príbeh, máme tu adepta na hru roka. A tou Far Cry 5 rozhodne môže byť.

Výbuchy ako z filmu

Najkrajším momentom z celého gameplay videa je asi výbuch helikoptéry, ktorý vyzerá absolútne reálne. Podobných momentov je však vo videu toľko, že sami nevieme, čo sa nám páčilo viac. Otvorenosť sveta je na takej úrovni, že sa hráč dokáže dostať doslova kamkoľvek. Navyše ako sme si už pri Far Cry sérii zvykli, nesmú chýbať ani divoké zvieratá.

Dátum vydania sa už blíži

Vývojári majú ešte pomerne dosť času na to, aby doladili niektoré detaily a pri súčasnej povesti Ubisoftu im to rozhodne odporúčae. Predobjednávky sú už spustené a samotná hra by mala vyjsť  27. marca budúceho roku. Dostupná bude na štandardnú trojicu platforiem, teda PC, PS4 a Xbox One

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom