banner-galaxy-a3-a5
Niekoľko dlhých týždňov nás ešte delí od veľkého predstavenia najpokročilejšieho smartfónu od Samsungu doteraz. Presne tak, S8-čka je plná inovácií a vytvára v kruhoch technologických nadšencov nemalé očakávania. Postupne sa tak vynárajú informácie o vzhľade, špecifikáciách, cene či dátume predstavenia.

Už je isté, že dizajnový jazyk novinky bude diametrálne odlišný od prechádzajúcich generácií high-endov z dielne juhokórejského giganta. Očakávame tak väčší displej so zahnutými okrajmi a naozaj tenké rámiky po celom obvode. Koniec koncov, ciele Samsungu sú len tie najväčšie a práve dizajn môže u mnohých zohrať kľúčovú úlohu. Nové fotografie prednej strany ponúkli naši susedi z Poľska, ktorí vraj získali predný panel očakávanej vlajkovej lode.

samsung-galaxy-s8-predna-strana
zdroj fotografie: Twitter

Vrchná časť týchto panelov tiež integruje množstvo senzorov, a tak znie reálne, keď uvažujeme nad prídavnými technológiami, ako napríklad skener očnej dúhovky. Opäť však platí, že fotografie ani náhodou neprichádzajú z oficiálneho zdroja spoločnosti, čo dáva do pozornosti možnosť ich nepravdivosti alebo nepresných informácií.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom