Nové fotografie a čiastočné špecifikácie Xiaomi Redmi 4 uzreli svetlo sveta

banner-redmi-3s
Xiaomi zažíva ťažšie chvíle, kedže v jeho domovskej Číne ho v predajoch smartfónov predbehla konkurencia. To však týmto smartfónom na kvalite vôbec neuberá a Xiaomi to nevzdáva. K predstaveniu novej generácie smartfónov Redmi 4 je čoraz bližšie a bližšie.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Séria smartfónov Redmi 3 bola predstavená pred 8 mesiacmi v januári tohto roka. Xiaomi celkovo predalo už viac ako 110 miliónov  zariadení s označením Redmi, zahŕňajúc Redmi 3, Redmi 3S, Redmi 3 Pro, Redmi  Note 3, Redmi Note 3 Pro a veľa ďalších. Blížiaci sa príchod 4. generácie zvestuje narastajúci počet uniknutých informácií. Tento raz to sú 3 fotografie, ktoré síce nie sú kvalitné, ale na druhú stranu toho ponúkajú naozaj veľa. Na prvej fotke môžeme vidieť celokovovú konštrukciu, fotoaparát s LED bleskom a čítačku odtlačkov prstov pod fotoaparátom. Ďalšia fotografia odhaľuje vzhľad prednej strany, ktorá neprešla výraznejšími zmenami. Displej je orámovaný čiernym rámikom, pod ním sú umiestnené 3 kapacitné tlačidlá.

Xiaomi Redmi 3S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Nad displejom sa klasicky nachádza slúchadlo, po ktorého stranách nájdeme prednú kameru a senzor okolitého jasu. Na poslednej fotke nájdeme smartfón s otvorenými nastaveniami, kde sú zobrazené aj základné špecifikácie. Keď si to zhrnieme spolu s poslednými únikmi, vieme povedať, že sa jedná o Redmi 4. Tento smartfón bude vybavený čipsetom Qualcomm Snapdragon 625 so 64-bitovou architektúrou, ktorý je vyrobený modernejším 14 nm výrobným procesom. O grafický výkon sa postará akcelerátor Adreno 506. K dispozícii bude viac modelov, líšiac sa v pamäti RAM – 2 GB / 3 GB a veľkosťou interného úložiska – 16 GB / 32 GB. O zobrazovanie všetkého obsahu sa postará 5-palcový FullHD displej. Smartfón bude vybavený systémom Android 6.0.1 s grafickou nadstavbou MIUI 8. Nájdeme tu aj jeden z najnovších Bluetooth 4.2.

Dokáže podľa vás toto zariadenie zaujať dostatočné množstvo potenciálnych záujemcov a zachrániť predaje spoločnosti Xiaomi?

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
20%
Páči sa mi to
53%
Chcem to
20%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
7%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]