CES 2016: ZTE oficiálne spustilo doménu nubia.com, smartfóny bude predávať medzinárodne

Teraz čítate
CES 2016: ZTE oficiálne spustilo doménu nubia.com, smartfóny bude predávať medzinárodne

banner-minote-pro
O ZTE je známe, že pred necelým týždňom kúpilo novú doménu nubia.com za neuveriteľné 2 milióny dolárov. Spoločnosť tým chce naznačiť zvýšený záujem o trhy aj mimo domovskej Číny.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Pri príležitosti CES 2016, na ktorom sa samozrejme zúčastňujú aj veľké čínske spoločnosti, sa ZTE rozhodlo oficiálne spustiť spomínanú stránku nubia.com. Momentálne je stránka k dispozícii v 3 jazykoch- anglicky, čínsky a španielsky. Zástupcovia taktiež uviedli, že sa dočkáme nových jazykových rozšírení ešte v priebehu nasledujúcich mesiacov.

ZTE Nubia Z9 Mini môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>zte_axon_elite_nahlad

ZTE Axon Lite

Hlavným cieľom ZTE je práve americký trh, na ktorý chce zaútočiť čo najtvrdšie, no v plánoch nájdeme zmienku aj o tom európskom. Spoločnosť pripravuje nádejný obchodný plán, ktorý ráta s novým online e-shopom pre zákazníkov z európskych krajín.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.