ZTE pripravuje medzinárodnú doménu nubia.com, predstaví novú ZTE Nubia Z11?

banner-minote-pro
Nie je žiadnym tajomstvom, že spoločnosť ZTE sa v plnej sile pripravuje na odhalenie novej vlajkovej lode ZTE Nubia Z11. Pravdepodobne by sa tak malo stať na nadchádzajúcej konferencii CES 2016 v Las Vegas. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Nový teaser ukazuje pravý opak a novinky sa možno dočkáme už 5. januára 2016. ZTE láka svojich fanúšikov nápisom “Hello World“, čo by mohlo znamenať, že svoju najnovšiu vlajkovú loď predstaví v medzinárodnom merítku. Nasvedčuje tomu aj kúpa novej domény Nubia.com, na ktorej by sa podľa zdrojov mala nachádzať medzinárodná web stránka výrobcu. ZTE za túto doménu zaplatilo až 2 milióny dolárov.

ZTE Nubia Z11 by mala disponovať krásnou celokovovou konštrukciou, ktorá opäť ponúkne bezrámikový displej. Hovorí sa o 5,2-palcovej uhlopriečke s 2K rozlíšením. Srdcom novinky bude nový Snapdragon 820, 4 GB operačnej pamäte RAM a 128 GB interné úložisko. Výrobca nezabudol ani na kvalitný fotoaparát, ktorým sa stane snímač s 21 MPx rozlíšením, pravdepodobne pôjde o Sony IMX230. Nechajme sa prekvapiť, čo si pre nás spoločnosť na 5. januára pripravila.

Renders-of-ZTE-Nubia-Z11-show-off-gorgeous-front-panel (Small)

Zdroj: Gizmochina.com, Phonearena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]