Nokii sa po osamostatnení darí a jej zariadenia sa pomaly, ale isto dostávajú medzi ľudí. Ak si nové smartfóny od tejto spoločnosti ešte nevyskúšal, teraz je ten správny čas si jeden zaobstarať.

Konkrétne hovorím o ešte stále horúcej novinke, smartfóne strednej triedy, Nokia 7. K svojej výbave ponúka priateľskú cenu 227 €. Ak pri objednávke využiješ zľavový kupón HRMIIPJP, cena klesne na 212 €. Stačí zvoliť spôsob dopravy HKEU Priority Line a všetky poplatky za teba vyrieši e-shop. Výsledná cena s touto dopravou je 231 €.

Kúpiť smartfón Nokia 7 za 212 €
Zľavový kupón HRMIIPJP

Tvrdené sklo ako základ

Nokiu 7 tvorí unikátny vodeodolný (IP54) dizajn zložený z kovu a tvrdených sklenených panelov Gorilla Glass III. Na prednej strane disponuje 5,2 palcovým FullHD displejom. Použitý bol osemjadrový  čipset Snapdragon 630 s taktom 2,2 GHZ a grafikou Adreno 512. V základnej výbave Nokia 7 ponúka 4 GB pamäte RAM a 64 GB interného úložiska pre beh Androidu 7.1. Životaschopnosť výrobcovi nechýba a plánuje aj aktualizáciu na Android 8.

Keď sú fotografie prvoradé

Nokia oprášila tiež staré spolupráce vrátane tej s celosvetovo známou nemeckou spoločnosťou ZEISS, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitného optického skla a fototechniky. Výsledkom je napríklad primárny snímač s rozlíšením 16 MPx a veľkou clonou f/1,8. Tieto špecifikácie by mali zabezpečiť dostatok svetla pre snímač počas dňa i horších svetelných podmienok. Predný snímač dosahuje 5 MPx a je vybavený clonou f/2.0 so zorným uhlom 84 stupňov.

Kúpiť smartfón Nokia 7 za 229 €
Zľavový kupón: HRMIIPJP

Nokia 7 je vybavená pre prenos dát rozhraním USB-C a z bezdrôtových štandardov hravo ovláda najnovší Bluetooth 5.0, WiFi 802.11 a/b/g/n/ac a GPS. Nevýhodou je absencia, u niektorých SK operátorov populárnej, LTE frekvencie 800 MHz. Výdrž zariadenia zabezpečuje 3 000 mAh batéria.

Zľavový kupón HRMIIPJP aplikuješ v košíku:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom