banner-oneplus2
Do predstavenia dlho očakávanej novinky od OnePlus nám zostáva už iba pár dní. Doteraz sme mohli byť svedkami nespočetného množstva únikov, ktoré však stále nekončia. Ten najnovší pochádza priamo od toho najvyššieho vo firemnej hierarchii spoločnosti OnePlus. CEO spoločnosti, Pete Lau, sa rozhodol, že na sociálnu zavesí nočnú fotografiu vytvorenú jeho najnovším klenotom.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Už v nedávnej minulosti sme mohli byť svedkami viacerých nádherných fotografií, o ktoré sa postaral smartfón OnePlus 3. Tie boli s veľkou pravdepodobnosťou vytvorené profesionálnymi fotografmi, ktorý sa pohrali s manuálnym režimom 16 MPx fotoaparátu. Najnovšiu fotografiu však  vytvoril samotný Pete Lau a tak nám dáva jasnejší pohľad na to ako by mohli vyzerať fotografie vytvorené bežným užívateľom. Snímka bola zachytená vo vonkajšom prostredí počas menšieho ohňostroja. Reprodukcia farieb je na dobrej úrovni, redukcia šumu je skvelá a fotografia je dobre osvetlená aj napriek horším svetelným podmienkam.

OnePlus 2 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Pre pripomenutie, OnePlus 3 príde vo viacerých verziách s 5,5-palcovým Full HD displejom, 4 alebo 6 GB pamäťou RAM a interným úložiskom o veľkostiach 32, 64 a 128 GB. Srdcom zariadenia bude 4-jadrový procesor Qualcomm Snapdragon 820 doplneným o grafický čip Adreno 530. Zadný fotoaparát bude dosahovať už spomínané rozlíšenie 16 MPx a bude schopný natáčať videá v rozlíšení 4K. Selfie snímač bude mať rozlíšenie 8 MPx. Toto všetko dopĺňa skener odtlačkov prstov, 3000 mAh batéria a nezabudlo sa ani na NFC. Na záver spomenieme už len cenu, ktorá by mala začínať na čiastke 270 €.

Všetky doterajšie informácie o OnePlus 3 nájdete pod tagom #OnePlus3

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom