banner-oneplus-x
Do oficiálneho predstavenia najnovšieho želiezka v ohni od čínskej spoločnosti OnePlus stále zostáva niečo menej ako týždeň. Vzhľad a takmer všetky špecifikácie už poznáme, no pomaly otravné úniky informácií naďalej prichádzajú v pravidelných intervaloch. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Skvelý marketing a cenová politika. V týchto oblastiach spoločnosť OnePlus naozaj vyniká. Ako dôkaz môžeme uviesť raketový štart tejto mladej spoločnosti, ktorá zaznamenala enormný záujem o svoj produkt hneď od predstavenia svojho prvého smartfónu OnePlus One. Systém predaja, ktorý bol dostupný iba cez pozvánky, dodal zariadeniu punc exkluzivity a nedostupnosti. Predošlé úniky však ukázali, že OnePlus definitívne končí so systémom pozvánok. Najnovšie úniky však informujú o cene a bližšie nám ukazujú vzhľad samotného zariadenia.

OnePlus 2 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


oneplus 3 vzhlad-4

Spoľahlivý zdroj, ktorý je zasvätený do výroby zariadenia, sa nechal počuť, že OnePlus 3 bude stáť okolo 270 €. Pravdepodobne sa jedná o cenovku najnižšej verzie, ktorá by mala ponúknuť procesor Snapdragon 820 v spolupráci so 4 GB RAM. V prípade, že sú tieto informácie naozaj pravdivé, bude mať OnePlus 3 veľkú šancu na upútanie obrovského množstva potencionálnych zákazníkov. Taktiež unikli nové fotografie zariadenia, ktoré smartfón predstavujú zo všetkých možných strán. Prístroj je na nich obalený v priehľadnom silikónovom kryte, ktorý by mal zabezpečiť zvýšenú ochranu pred prípadnými pádmi.

oneplus 3 vzhlad-5

Fotky teda potvrdzujú predošlé domnienky. Napriek enormnému počtu únikov stále pribúdajú novšie a novšie. Inak tomu nebude zrejme ani v nasledujúcich dňoch a do 14. júna sa ich tak ešte zopár určite dočkáme.

oneplus 3 vzhlad-8

oneplus 3 vzhlad-7

oneplus 3 vzhlad-3

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom