banner-mi4s
Čínsku značku No.1 poznáme prevažne vďaka ich klonom populárnejších smartfónov, predovšetkým klonov Samsungu. Okrem toho sa však začali venovať aj vlastným produktom, konkrétne smart hodinkám a odolným smartfónom. Teraz však expandujú a na trh prinášajú prvý čínsky outdoorový tablet.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

No.1 X5 prichádza s celou škálou vylepšení, ktoré pomáhajú v extrémnych podmienkach. Napríklad ponúka tzv. 360-stupňovú ochranu, ktorú zaisťuje telo vyrobené z gumeného materiálu. Vďaka certifikácii IP67 je plne prachuvzdorný a odolný proti vode. 7-palcový displej je chránený tvrdeným sklom odolným voči škrabancom. To všetko v 18,9 milimetrov hrubom tele.

no-1-x5-tablet-1
Odhalené boli aj podrobnejšie špecifikácie. Pod už spomínaným 7-palcovým HD displejom (1280×720 pixelov) sa ukrýva Mediatek MT8732VC procesor (štyri jadrá, 1,3 GHz), ktorý podporuje 4G LTE na frekvenciách 1800, 2100 a 2600 MHz. Áno, do tohto tabletu si môžete vložiť aj SIM kartu, a to nielen jednu, ale rovno dve. Prichádza totižto s DualSIM slotom, ktorý okrem 4G podporuje aj plnohodnotné 2G a 3G na našom území.

no-1-x5-tablet-2
Nájdeme tam aj 16 GB vnútornej pamäte a 2 GB RAM. Fotografie urobíte vďaka 13 MPx zadnému a 5 MPx prednému fotoaparátu. Robustné telo umožnilo do No.1 X5 uložiť štedrú 10 000 mAh batériu, ktorá sa podpísala aj na hmotnosti zariadenia – 628 gramov. Okrem toho tablet prichádza aj s GPS, NFC, slotom pre microSD či gyroskopom. Operačným systémom bude Android, avšak presná verzia ani cena tabletu zatiaľ nie je známa.

Zdroj: Gizchina.com, No.1

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom