Ak si pamätáš na inteligentné hodinky DZ09, tak vieš, že to boli funkciami celkom nabité hodiny za pár drobných a neskoršie ich cena dosahovala jednociferné číslo. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

V prípade týchto smart hodiniek tu nájdeme kovovú konšturukciu, ktorá svojim dizajnom napodobňuje Apple Watch. Predná strana okrem displeja s rozlíšením 240 x 240 pixelov skýva aj prekvapenie v podobe 0,3 MPx selfie fotoaparátu, čím sa veľa zariadení nemôže pochváliť.

Môžeš s nimi aj volať

Nabíjanie prebieha priamo pomocou microUSB konektora na bočnej strane. Pre ovládanie slúži jedno hardvérové tlačidlo, ktoré zastáva všetky dôležité úlohy.

System je pravepodobne uzavretý, čo znamená, že nie je možné pridávať ďalšie aplikácie a musíme si vystačiť iba s predinštalovanými. Vďaka podpore nanoSIM a microSD bude ale o zábavu postarané.

Cena je poriadne lákavá

Tieto smart hodinky sa pripájajú na GSM sieť a umožňujú tak uskutočňovať hovory, prijímať a posielať SMS, prehrávať hudbu, ba dokonca pozerať obrázky. Ak sa ti nechce presúvať SIM kartu zo smartfónu, môžeš využiť bezdrôtové pripojenie Bluetooth 3.0, cez ktoré budeš dostávať aj dôležité notifikácie.

Kúpiť funkciami nadupané smart hodinky len za 8 €

Pre športovcov nechýbajú funkcie krokomera, počítadla kalórií, upozornenie na sedenie alebo monitoring kvality spánku. Podľa slov výrobcu vydrží 230 mAh batéria približne 6 dní v režime stand-by. Pokiaľ chceš vyskúšať túto exotiku, nebudú stáť viac než 8,40 €.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
50%
Páči sa mi to
25%
Chcem to
25%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]