Ak si pamätáš na inteligentné hodinky DZ09, tak vieš, že to boli funkciami celkom nabité hodiny za pár drobných a neskoršie ich cena dosahovala jednociferné číslo. 

V prípade týchto smart hodiniek tu nájdeme kovovú konšturukciu, ktorá svojim dizajnom napodobňuje Apple Watch. Predná strana okrem displeja s rozlíšením 240 x 240 pixelov skýva aj prekvapenie v podobe 0,3 MPx selfie fotoaparátu, čím sa veľa zariadení nemôže pochváliť.

Môžeš s nimi aj volať

Nabíjanie prebieha priamo pomocou microUSB konektora na bočnej strane. Pre ovládanie slúži jedno hardvérové tlačidlo, ktoré zastáva všetky dôležité úlohy.

System je pravepodobne uzavretý, čo znamená, že nie je možné pridávať ďalšie aplikácie a musíme si vystačiť iba s predinštalovanými. Vďaka podpore nanoSIM a microSD bude ale o zábavu postarané.

Cena je poriadne lákavá

Tieto smart hodinky sa pripájajú na GSM sieť a umožňujú tak uskutočňovať hovory, prijímať a posielať SMS, prehrávať hudbu, ba dokonca pozerať obrázky. Ak sa ti nechce presúvať SIM kartu zo smartfónu, môžeš využiť bezdrôtové pripojenie Bluetooth 3.0, cez ktoré budeš dostávať aj dôležité notifikácie.

Kúpiť funkciami nadupané smart hodinky len za 8 €

Pre športovcov nechýbajú funkcie krokomera, počítadla kalórií, upozornenie na sedenie alebo monitoring kvality spánku. Podľa slov výrobcu vydrží 230 mAh batéria približne 6 dní v režime stand-by. Pokiaľ chceš vyskúšať túto exotiku, nebudú stáť viac než 8,40 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom