banner-oneplus2
Internetový gigant Google každý rok uvádza nové telefóny rady Nexus, ktoré ponúkajú výbornú výbavu a exkluzívne ako prvé dostávajú najnovší Android. Tento rok chce spoločnosť Google spojiť sily s jedným z najväčších čínskych výrobcov Huawei. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Popri nových únikoch, ktoré zväčša zachytávajú dizajn novinky, sme sa dozvedeli aj názov nového Nexusu. Novinka pravdepodobne ponesie označenie Huawei Nexus 6 2015. Špecifikácie, ktoré unikli, naznačujú snímač odtlačkov prstov, ktorý bude umiestnený na zadnej strane. Softvérovú časť zabezpečí Android M a na prednej strane bude nový Nexus disponovať buď 5,5 alebo 5,7-palcovým displejom. Celkové rozmery zariadenia budú 159.4 x 78.3 x 6.6/8.5 mm.

Huawei zvolilo nový typ napájacieho konektora, USB Type-C. Tieto úniky nemusia byť pravdivé, no dávajú nám ako takú predstavu, čo vlastne spojenie týchto dvoch gigantov ponúkne. Predstavenia by sme sa mali dočkať v priebehu jesene a najviac sa skloňuje mesiac október, kedy by mal byť uvedený do prevádzky aj najnovší Android M.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú