Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Netflix Slovákov okrem atraktívnych prichádzajúcich noviniek, na ktoré sme sa pozreli v samostatnom článku, čerstvo potešil aj pridaním viacerých atraktívnych filmov či seriálov od konkurencie. Na začiatku apríla do knižnice služby pribudlo takmer 50 noviniek, medzi ktorými nechýbajú ani skvelé veci. Tu sú tie najlepšie.

Prišiel najobľúbenejší sériový vrah aj oceňovaný seriál

Jednou z najväčších noviniek je pridanie seriálu Dexter, ktorý bol doposiaľ dostupný exkluzívne na službe SkyShowtime. Netflix do ponuky za radil všetkých 8 sérií seriálu, čo dohromady predstavuje 96 epizód. Všetky sú divákom dostupné s českými titulkami.

Dexter sleduje príbeh naoko očarujúceho forenzného experta Dextera Morgana, ktorý je však v skutočnosti sériovým vrahom. Člen policajného zboru v Miami sa pri svojom vyčíňaní riadi striktným etickým kódexom, ktorý mu pomáha skrývať svoje tajomstvo a žiť so sebou samým. Nie každý však vonkajšiemu čaru hlavného hrdinu podľahne a Dexter neraz musí sám bojovať o vlastné prežitie.

Showtime

Seriál získal niekoľko ocenení, vrátane Emmy či Zlatých glóbusov a okrem Netflixu zostáva naďalej dostupný aj na SkyShowtime. Na tejto platforme je seriál dostupný aj s dabingom. Na Netflixe okrem dabingu absentuje aj seriálový spin-off Dexter – Nová krv, ktorý bol vydaný s niekoľkoročným oneskorením a uzatvára Dexterov príbeh.

Okrem Dextera diváci na Netflixe nájdu aj ďalšiu oceňovanú sériu – tentokrát z produkcie BBC, ktorou je Sherlock. Netflix do ponuky zaradil všetky štyri série britského seriálu, k dispozícii sú s českými titulkami. Diváci seriál nájdu aj v ponuke HBO Max, kde je seriál dostupný aj s českým dabingom. Úspešný seriál v hlavnej úlohe s Benedictom Cumberbatchom a Martinom Freemanom diváci s titulkami nájdu aj na Prime Video.

Za zmienku zo seriálov ďalej stojí aj ikonický Sex v meste, ktorý na Netflix pribudol v kompletnej podobe 6 sérií s titulkami. Seriál naďalej zostáva aj na HBO Max.

Prišlo aj viacero filmov

Okrem dvojice atraktívnych seriálov Netflix slovenských predplatiteľov potešil aj pridaním niekoľkých známych filmov. Medzi najatraktívnejšie patrí napríklad historická dráma Patriot, bláznivá komédia Interview, úspešné sci-fi Ex Machina, drámu s Clintom Eastwoodom Pašerák, alebo apokalyptickú trilógiu Labyrint.

vanityfair.com

Za zmienku tiež stojí nedávne pridanie nového dielu série Hry o život, ktorý Netflix do ponuky prekvapivo zaradil aj so slovenskými titulkami. Slovákom okrem čerstvého filmu služba ponúka aj celú predchádzajúcu sériu Hry o život.

Komiksových nadšencov môžu potešiť nie príliš úspešný Morbius či triler Glass, ktorý uzatvára sériu Vyvolený. V hlavnej úlohe tu hrajú James McAvoy, Bruce Willis, Samuel L. Jackson a Anya Taylor-Joy.

Posledná menovaná, ktorú si diváci na Netflixe zamilovali vďaka seriálu The Queen’s Gambit, figuruje aj v ďalšom čerstvom filme, ktorý Netflix ponúka. Je ním neortodoxný triler Posledná noc v Soho, ktorý patril k milým prekvapeniam 2021. Viac v našej recenzii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú