Avengers: Infinity War a Avengers 4 sa točili súčasne, keďže zdieľajú jeden veľký príbeh. Síce sa teda teraz všetko točí okolo Infinity War akoby išlo o koniec všetkého, úplny koniec nastane až o rok s posledným MCU filmom starej éry, Avengers 4. No a ak tomu nechceš veriť, iba pripomíname, že ešte pred pár rokmi tieto filmy zdieľali rovnaký názov Infinity War, iba boli rozdelené ako Part 1 a Part 2.

Toto označenie sa pochopiteľne zrušilo, keďže to moc pripomínalo hlúpy trend rozdeľovania posledných častí ako pri sériách Harry Potter, Twilight alebo Hry o Život. Zbytočne by to teda iba vytvorilo v divákovi menšiu neveru ohľadom filmu, čo určite nikto nechce. Pochopiteľne aj preto, lebo oba filmy budú mať svoj začiatok, stred a koniec. Prvé finále sa teda volá Infinity War (v našom preklade Nekonečná Vojna), no s tým druhým názvom sa nám zatiaľ nikto nechce podeliť.

Avengers 4 názov

Jeden fanúšik na Twitteri to však už nevydržal, a napísal režisérom Russovcom, že fakt, že nechcú zverejniť názov filmu Avengers 4 lebo vyzrádza udalosti Infinity War, ho veľmi desí. To, že mu Russovci aj naozaj odpísali už musel byť pre neho skutočne šok, no nie taký veľký, ako zistenie, čo mu vlastne odpísali… Ich odpoveď bola totižto veľmi jasná a stručná: “Aj by ťa to malo desiť”.

O tomto názve sme teda už párkrát písali. Prezident Marvelu, Kevin Feige už dávnejšie povedal, že názov bude obsahovať vyzradenie deja Infinity War a aj preto ho vraj zverejnia až keď bude správna chvíľa.

Čo však určite nikto nečakal bolo to, že ten spoiler bude takýto ohromný, až by sme sa ho mali začať báť. Samozrejme, toto prinútilo fanúšikov po celom svete špekulovať nad názvom ešte viac. Predsa len, takéto tvrdenie vás prinúti myslieť len na to najhoršie. No a keď ešte vezmeme do úvahy to, že Marvel tento film nikomu neukáže skôr ako tri dni pred premiérou len preto, aby neriskovali uniknutie spoilerov, začíname sa báť aj my. Čo myslíte, aký bude názov posledného MCU filmu v starej 22-dielnej fáze?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom