Veľmi dobre vieme, že vy, naši fanúšikovia, radi navštevujete stránky nášho partnerského e-shopu s názvom GearBest.com. Ten si za tri roky od založenia vydobil stabilnú pozíciu medzi svetovými internetovými obchodmi, pričom v súčasnosti ho môžeme pokojne radiť medzi tie najobľúbenejšie.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Táto obľuba nepramení len v nízkych cenách či pravidelných akciových ponukách, ale aj v skutočne širokej ponuke produktov od rôznych spoločností. Mnohé z nich by sme totižto v iných obchodoch hľadali len márne. Okrem toho sa ale GearBest môže pochváliť priateľským prístupom k svojim zákazníkom, ktorých často poteší rôznymi súťažami či darčekmi. S blížiacim sa tretím výročím od založenia tohto e-shopu však prichádza ponuka, ktorá zatieni všetky ostatné. Tak po prvé, po vykonaní niekoľkých jednoduchých krokov budeš zaradený do súťaže o najnovšieho zabijaka vlajkových lodí, OnePlus 3T.

zdroj fotografie: OnePlus

Zapojiť sa do súťaže o OnePlus 3T

Stačí ti k tomu kliknúť na vyššie uvedený odkaz, prihlásiť sa pomocou Facebooku alebo Googlu a riadiť sa stručnými inštrukciami. Za každú vyplnenú otázku získaš 5 bodov, pričom za každú osobu, ktorá sa do súťaže prihlási pomocou tvojho vlastného linku, ich získaš 10. Čím viac bodov máš, tým väčšiu máš šancu na výhru. Za druhé, ak počas osláv tretieho výročia, nakúpiš produkty za 55 €, budeš si môcť vybrať jeden z viacerých hodnotných gadgetov, ktorý dostaneš za smiešne 3 €. K tomu všetkému GearBest začal predávať takzvané „lucky bags“ (obdoba mačky vo vreci), ktoré v sebe skrývajú produkty rôznej hodnoty a rôzneho zamerania. Po objednaní tak do poslednej chvíle netušíš čo ti príde a môžeš zostať poriadne prekvapený. Samozrejme, ich reálne ceny sú v skutočnosti oveľa vyššie ako tie, za ktoré ich ponúka Gearbest v akcii.


zdroj fotografie: GearBest

Zobraziť širokú ponuku zľavových kupónov

Samotné oslavy budú prebiehať v troch rôznych časových intervaloch, v ktorých budú dostupné rôzne akciové ponuky. Dnes tak začala zahrievacia fáza, ktorá ťa má pripraviť na hlavnú akciu. Tá zas započne v utorok 14. marca, pričom skončí v sobotu 18. marca. Záverečnou fázou bude afterparty, ktorá začne dva dni po ukončení hlavnej akcie, konkrétne 20. marca. Okrem toho ti však rozhodne odporúčame navštíviť stránku so všetkými zľavovými kupónmi, s ktorými môžeš ušetriť poriadny balík.


zdroj fotografie: Gearbest

Samozrejme sú k dispozícii aj štedré denné zľavy na produkty širokého zamerania, ktoré nájdeš na hlavnej stránke tejto akciovej ponuky. Denné zľavy budú prebiehať od 9. do 13. marca, pričom nové zľavy budú k dispozícii každý deň o 17:00 nášho času.

Ak ťa ale zaujímajú prevažne smartfóny a už dlhšiu dobu zháňaš konkrétny model, pričom čakáš len na moment, kedy klesne jeho cena, určite navštív tento odkaz. Nájdeš na ňom bohatú ponuku zariadení rôznych značiek s akciovými, jarnými cenami. Len pre informáciu, UMi Z s Helio X27 procesorom tu zoženieš za skvelých 219 € alebo taký Xiaomi Redmi Note 4X tu nájdeš za ešte lepších 168 €.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
33%
Páči sa mi to
67%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.