Jeden z najväčších seriálových hitov od Netflixu, La Casa de Papel, sa už na budúci mesiac vráti so svojou štvrtou sériou. Tá po mesiacoch čakania konečne dostala oficiálny trailer, ktorý potvrdzuje jedno. Profesor so svojim tímom to pri úteku rozhodne nebudú mať jednoduché.

Už budúci mesiac sa v ponuke Netflixu objaví pokračovanie úspešnej lúpežnej série La Casa de Papel, ktorá bude priamo nadväzovať na explozívny koniec tretej série.

Aj keď nový prídavok vychádza už na budúci mesiac, až na výnimku krátkeho teaseru sme o štvrtej série nemali prakticky žiadne informácie. Tomu je ale dnešným dňom koniec a najnovší trailer vnadí na veľkolepý útek z najstráženejšieho miesta v Európe.

Prvá séria La Casa de Papel bola na Netflixe vydaná v máji 2017 a okamžite si našla svojich skalných fanúšikov. Príbeh točiaci sa okolo dokonalej lúpeže zosnovanej geniálnym Profesorom s jeho špeciálnym tímom vyvolal po celom svete obrovský ošiaľ. S ďalšími dvoma vydanými sériami popularita seriálu značne narastala.

Tretia séria podľa Metro trhala rekordy sledovanosti a za prvý týždeň si ju pustilo viac než 34 miliónov divákov, najviac v histórii Netflixu podľa starých meraní sledovanosti. Prvenstvo podľa nových štandardov momentálne patrí Zaklínačovi. La Casa de Papel je však dodnes najsledovanejším cudzojazyčným seriálom spoločnosti.

Jedným z dôvodov obrovskej popularity seriálu je mix žánrov, ktorý Casa de Papel ponúka. Tvorcovia, zdá sa, zostali predlohe verní aj v prichádzajúcom pokračovaní, ktoré opäť ponúkne napínavú drámu, akciu, ale tiež romantiku a úsmevné dialógy. Tých už však bude v štvrtej sérii pravdepodobne pomenej, tempo totiž nemilosrdne graduje a na smiech už nezostáva čas.

Štvrtá séria sa v ponuke Netflixu objaví 3. apríla, nájdeš ju aj pod názvom Money Heist alebo Papírový dům. Podobne ako predchádzajúce série bude pozostávať z ôsmych 50-minútových dielov s podporou českých titulkov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú