Začiatok leta nie je len o kúpaní sa v bazéne či grilovačkách s priateľmi. Leto často prináša aj zaujímavé výpredaje elektroniky. Jeden takýto výpredaj máme pre teba aj my a týka sa tých najobľúbenejších smartfónov značky Xiaomi.

Do bleskového výpredaja sa dostali Redmi zariadenia piatej generácie. Všetky štyri smartfóny sú v globálnej verzii, takže o rýchly internet v podobe plnohodnotného LTE sa obávať nemusíš.

Xiaomi Redmi 5A Global (2 GB + 16 GB)

Najmenej vybavené zariadenie zo štvorice Xiaomi smartfónov, ktoré je vhodné pre nenáročných používateľov. Za 74 € dostaneš smartfón s 5″ HD displejom, 3000 mAh batériou a procesorom Snapdragon 425. Prípadné fotografie budeš môcť vytvoriť zadným 13 MPx fotoaparátom, na selfies zas poslúži 5 MPx predná kamera. Samozrejmosťou je podpora dual SIM.

Kúpiť Xiaomi Redmi 5A Global (2 GB + 16 GB)

Xiaomi Redmi 5 Global (3 GB + 32 GB)

O niečo výkonnejší model, ktorý má väčší 5.7″ HD+ displej, väčšiu 3300 mAh batériu a výkonnejší procesor Snapdragon 450. Zadný fotoaparát ponúka rozlíšenie 12 MPx a predný 5 MPx. Nechýva však ani dualSIM funkcionalita či plná podpora LTE. Za 122 € spravíš určite výhodnú kúpu.

Kúpiť  Xiaomi Redmi 5 Global (3 GB + 32 GB)

Xiaomi Redmi Note 5 Global (3 GB + 32 GB)

Model s prívlastkom Note ponúka ešte o čosi väčší displej. V tomto prípade sa jedná o 5.99″ FullHD+ displej. Dostatočný výkon zabezpečuje procesor Snapdragon 636, ktorý napája 4000 mAh batéria. V tomto smartfóne sa už nachádza aj duálny fotoaparát, ktorý ponúka rozlíšenie 12 + 5 MPx. Vylepšenia sa dočkala aj predná kamera, ktorá v tomto prípade disponuje rozlíšením 13 MPx. Cena 153 € je za takto vybavený smartfón naozaj fantastická.

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 5 Global (3 GB + 32 GB)

Xiaomi Redmi Note 5 Global (4 GB + 64 GB)

Najlepšie vybavený model z našej štvorice obsahuje všetko to, čo vyššie spomínaný smartfón. Toto je však verzia s väčšou operačnou pamäťou RAM a väčším interným úložiskom. Môžeme podotknúť, že aj tieto dve zariadenia podporujú dual SIM a rovnako disponujú aj 3.5 mm audio jackom. Za vyšší výkon a väčšie úložisko si musíš ale trocha priplatiť. Cena 183 € je stále výborná.

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 5 Global (4 GB + 64 GB)

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom