Čínske Xiaomi by sme mohli špecifikovať aj ako spoločnosť chŕliacu jeden nový gadget za druhým. Sotva prešli dva mesiace nového roka a Xiaomi má už vo svojom portfóliu niekoľko nových vychytávok. Tie najnovšie z nich si už môžeš kúpiť aj ty. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Portfólio značky MIJIA, čo sú inteligentné zariadenia pre domácnosti od Xiaomi, v posledných týždňoch naberá novšie a novšie zariadenia. Len nedávno predstavenú novú váhu, domácu kameru či detektor požiaru si môžeme zakúpiť už aj my. Ako vždy, máme pre teba aj parádne zľavové kupóny, ktoré však musíš získať sám. Zamier na stránku so zľavovými kupónmi a vyhľadaj v nich tie určené pre Xiaomi zariadenia.

Druhá generácia Xiaomi váhy

Cena s kupónom: 53 €

Kúpiť novú Xiaomi váhu za 53 €

Spoločnosť Xiaomi myslí aj na zdravie svojich fanúšikov a vo svojej ponuke má aj niekoľko gadgetov, ktoré ti pomôžu udržať sa vo forme. Najnovším je Xiaomi Mi Scale 2, teda druhá generácia inteligentnej váhy. Táto váha však nie je len tak obyčajná. Okrem hmotnosti ti totižto zmeria percento tuku v tvojom tele, objem vody v tele, pomer svalovej hmoty, hmotnosť kostí, index telesnej hmotnosti BMI, viscerálny tuk a ešte niekoľko ďalších údajov. Všetky namerané hodnoty sa ti prehľadne zobrazia v aplikácii.

Domáca 1080p kamera s nočným videním

Cena s kupónom: 49 €

Kúpiť 1080p Xiaomi kameru za 49 €

Nová kamera pre inteligentné domácnosti je v podstate vylepšenou verziou pôvodného modelu, ktorý nahrával video v maximálnej 720p kvalite. Inteligentná domáca Xiaomi kamera druhej generácie dokáže video nahrať v 1080p rozlíšení ako cez deň, tak aj cez noc. Jej širokouhlý objektív s uhlom záberu 130° je stavaný aj do zlých svetelných podmienok, kedy mu kvalitný obraz pomáhajú zachytiť aj infračervené diódy. Priamy prenos z kamery môžeš sledovať opäť vďaka aplikácii aj na tvojom smartfóne. Kamera je aktuálne v predpredaji a prvé objednávky budú odosielané po 7. máji.

Detektor požiaru

Cena s kupónom: 34 €

Kúpiť Xiaomi detektor požiaru za 34 €

Nielen bezpečnostná domáca kamera, ale aj detektor požiaru je súčasťou portfólia Xiaomi gadgetov. Tento Xiaomi vyrobilo v spolupráci so spoločnosťou Honeywell. Ako každý inteligentný gadget od Xiaomi, aj tento prepojíš so svojím smartfónom, na ktorý budeš v prípade zvniku požiaru ihneď upozornený. Akonáhle sa detektor dostane do styku s dymom, spustí sa jeho 80 dB hlasný alarm.

Detektor úniku plynu

Cena s kupónom: 42 €

Kúpiť Xiaomi detektor plynu za 42 €

Spoločnosť Honeywell so Xiaomi spolupracovala aj na vývoji detektora úniku plynu. Ten funguje na rovnakom princípe ako detektor požiaru a teda možné nebezpečie hlási ihneď na tvoj smartfón, ale aj hlasným alarmom. Aby ti detektory fungovali správne, budeš k nim potrebovať aj hlavnú bránu – Xiaomi Gateway.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
50%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
50%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]