Čínske Xiaomi takmer každý druhý deň predstavuje nové a nové gadgety, ktoré vynikajú najmä perfektnými cenami. My sme sa rozhodli pripraviť pre teba výber tých najlepších vychytávok s ikonickým logom Mi, za ktoré nezaplatíš viac ako 30 €.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Xiaomi Wi-Fi Router 3C

Cena: 21 €

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi Wi-Fi Router 3C za 21 €

Stabilné a silné internetové pripojenie je dnes doslova nevyhnutnosťou v každej jednej domácnosti. So zvyšujúcou sa kvalitou fotografií a videí priamo úmerne narastá aj potreba čoraz vyšších prenosových rýchlostí. Práve kvôli tomu vyvíja spoločnosť Xiaomi vlastné routre, ktoré neustále udivujú pomerom ceny a výkonu. Xiaomi Wi-Fi Router 3C so štvoricou zabudovaných antén to dokazuje zrejme najlepšie. Ponúka široké pokrytie, maximálnu prenosovú rýchlosť 300 Mb/s a minimálne rozmery spolu s elegantným dizajnom. Spolu s dodaním z európskeho skladu pritom stojí len 21 €.

Xiaomi bezdrôtová myš

Cena: 16 €

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi bezdrôtovú myš za 16 €

Myš je jedným z najdôležitejších nástrojov pri práci s počítačom. Toto vstupné zariadenie používame na dennej báze a jeho výber rozhodne netreba podceňovať. Počítačová myš vyrobená spoločnosťou Xiaomi je jednou  tých lepších, ktoré sa v súčasnosti môžu objaviť na tvojom písacom stole. Podporuje 2,4 GHz bezdrôtové pripojenie, ako aj pripojenie skrz technológiu Bluetooth. Napájanie je riešené pomocou dvojice AAA batérií, ktoré sú obsiahnuté v základnom balení. Táto laserová myš ponúka citlivosť 1200 DPI, pričom rozhodne oceníš aj jej kvalitnú hliníkovo-plastovú konštrukciu. Cena tohto skvelého gadgetu je len 16 €.

Xiaomi bezpečnostná kamera

Cena: 24 €

zdroj fotografie: GearBest

Kúpiť Xiaomi bezpečnostnú kameru za 24 €

Vďaka výrobkom od tohto čínskeho giganta môžeme už hodnú chvíľu chrániť naše domácnosti prepracovaným kamerovým systémom. Xiaomi Smart IP Kamera v tvare jednoduchej kocky dokáže nahrávať FullHD video, pričom sa vďaka clone f/2.0 a infračervenému svetlu nestratí ani v úplnej tme. Okrem toho sa dokáže samovoľne spustiť v prípade zachytenia akéhokoľvek zvuku alebo pohybu. Aby toho nebolo málo, zabudovaný mikrofón a reproduktor dokopy umožňujú vzdialenú komunikáciu s práve nahrávanými osobami. Nahrávky je možné ukladať na microSD kartu alebo na vzdialené úložisko skrz Wi-Fi. Toto všetko pritom stojí len 24 €.

Xiaomi Mi Band 2

Cena: 22 €

Kúpiť Xiaomi Mi Band 2 za 22 €

Xiaomi Mi Band 2 je bezpochyby jedným z najlepších fitness trackerov na svete. Na samom vrchu ponúka displej, ktorý slúži na zobrazenie času a užitočných informácií o spálených kalóriách, počte prejdených krokov či aktuálnom srdcovom tepe. Náramok je vyrobený z príjemného silikónového materiálu, ktorý nijakým spôsobom nezaťažuje pokožku. Mi Band 2 ťa okrem iného dokáže upozorniť na to, keď dlhšie obdobie nečinne sedíš bez pohybu. Rovnako môžeš oceniť podrobné analyzovanie tvojho spánku, ako aj inteligentný budík, ktorý ťa zobudí pomocou vibrácií. Tento gadget toho však dokáže ešte omnoho viac, pričom ho môžeš získať už za 22 €.

Xiaomi 10 000 mAh Powerbank

Cena: 15 €

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi 10 000 mAh Powerbank za 15 €

Hoci sa naše smartfóny zlepšujú raketovým tempom, ich batérie zostávajú v zásade nezmenené už dlhé roky. Pravdou je, že čoraz viac zariadení sa môže pochváliť vysokokapacitnými akumulátormi, no ani tie nedokážu nedokážu zaručiť dlhú výdrž pri poriadne aktívnom používaní. Riešením sa tak stávajú externé batérie, ktoré dokážu naše prístroje doslova oživiť v prípade núdze. Táto 10 000 mAh powerbanka od Xiaomi ponúka tenkú hliníkovú konštrukciu, príjemný dizajn, microUSB a USB konektor, pričom sa dostalo aj na LED indikátor aktuálneho stavu batérie. Toto všetko ťa bude stáť skvelých 15 €.

Xiaomi LED pásik

Cena: 29 €

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi LED pásik za 29 €

Posledný Xiaomi gadget z valentínskej ponuky jednoducho a efektívne skrášli tvoj príbytok, pričom s jeho pomocou môžeš navodiť dokonalú romantickú atmosféru. Tento inteligentný LED pásik totižto podporuje až 16 miliónov rôznych farieb, ktoré môžeš pohodlne upravovať zo svojho smartfónu vďaka zabudovanému Wi-Fi pripojeniu. Na dĺžku meria rovné 2 metre, pričom si ho môžeš umiestniť takmer kdekoľvek. Čerešničkou na torte je automatické prispôsobovanie farby a intenzity osvetlenia napríklad podľa práve počúvanej hudby. Tento výnimočný produkt môže byť tvoj už za 29 €.

Xiaomi Selfie Tyč

Cena: 11 €

Kúpiť Xiaomi Selfie Tyč za 11 €
Zľavový kupóm GB9%

Ak sa rád predvádzaš pred prednou kamerou tvojho smartfónu, lepšieho pomocníka ako selfie tyč od Xiaomi zrejme nenájdeš. Ako každá správna selfie tyč, aj tá od Xiaomi obsahuje tlačidlo pre snímanie fotografií, ktoré funguje po pripojení káblika do 3,5 mm jacku telefónu. Tyč dosahuje maximálnu dĺžku 70 cm a kompatibilná je so všetkými smartfónmi, vrátane tých s Androidom aj iOSom. Asi najlepšou vlastnosťou selfie tyčky od Xiaomi je jej cena, ktorá s použitím kupónu GB9% klesne na 11 €.

Xiaomi Roidmi 2S

Cena: 15 €

Kúpiť Xiaomi Roimi 2S za 15 €

Xiaomi Roidmi 2S je nabíjačkou do auta, ktorá sa pripája do 12V / 24V zásuvky. Nabíjanie cez 2 USB výstupy je podporované pri maximálnych hodnotách 5V / 2,4A. Prvým vylepšením oproti klasickým nabíjačkám je prítomnosť najnovšieho Bluetooth 4.2, ktoré slúži na pripojenie smartfónu pre následné Handsfree telefonovanie. Slúži však aj za účelom správy nabíjačky cez príslušnú aplikáciu pre Android alebo iOS. Ohromnou výhodou je však vlastnosť FM transmittera, teda zariadenie sa pripojí na frekvenciu autorádia vo vozidle. Pri telefonovaní sa snaží Roidmi 2S o obmedzenie rušivých zvukov v pozadí pre kryštálov čistý zvuk. Roidmi 2S v aktuálnom bleskovom výpredaji kúpiš za perfektných 15 €.

Xiaomi WiFi Rádio

Cena: 21 €

Kúpiť Xiaomi WiFi rádio za 21 €
Kupón GB9%

Xiaomi WiFi Rádio je osadené kvalitným 2W reproduktorom. O bezchybné prehrávanie hudby a ničím nerušený zážitok sa stará procesor MediaTek MT7688K. Na vrchnej strane sa taktiež nachádza malá plocha so senzormi, ktorá slúži na intuitívne pridávanie a uberanie hlasitosti. No to pravé orechové nastane až vtedy, keď rádio spojíš so svojím smartfónom skrz aplikáciu. Vďaka tejto aplikácii budeš môcť vyhľadávať stanice, nastavovať časovač spustenia či vykonávať rôzne ďalšie veľmi praktické funkcie. Väčšinou sa všade píše, že rádio podporuje len domáce stanice z Číny, avšak my poznáme jeden veľmi šikovný návod, ktorý dokáže priniesť stanice aj z krajín za hranicami Číny.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
13%
Páči sa mi to
67%
Chcem to
3%
Mám to
11%
Nepáči sa mi to
3%
Neznášam to
2%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.