banner-note-7
LG V10 sa bude snažiť nadviazať na úspechy modelu V10, ktorý sa dá považovať za zatiaľ najlepší smartfón tohto giganta. Niekoľko týžňov pozorujeme rôzne úniky z neoficiálnych, no aj z oficiálnych zdrojov priamo od LG.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Pre rekapituláciu si pripomeňme, čo všetko je zatiaľ oficiálne potvrdené. Vieme, že LG V20 bude prvým smartfónom po Nexusoch od Googlu, ktorý ponúkne najnovší Android 7.0 Nougat a predstavený bude 6. septembra v San Franciscu. Dnešné rendery konečne prezrádzajú aj dizajn, ktorý vychádza z vlajkovej lode G5. Tá, bohužiaľ, zažíva masívne sklamanie a modulárny dizajn je doslova prepadák. Náznaky tohto „nešťastného“ vzhľadu vidíme aj na týchto nových fotografiách a dokonca aj známky toho, že spoločnosť uvažuje nad použitím rovnakého modulárneho systému.

LG V10 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


LGV20-AA-exclusive-render-1

TIP: Slogan “Play More” je symbolom predstavenia LG V20 už 6. septembra v San Franciscu

Celý smartfón ponúkne hrúbku len 7,7 mm, no ak započítame aj optiku vyčnievajúceho fotoaparátu, hrúbka dosahuje 8,8 mm. Nesmie chýbať ani duálny fotoaparát, ktorý V20-ka rovnako prevezme z modelu G5. Predná strana opäť ponúkne aj sekundárny displej s nízkou energetickou náročnosťou na zobrazovanie notifikácií a špecifických funkcií. Aby sme nezabudli, snímač odtlačkov prstov je integrovaný do zadnej strany pod fotoaparátom. Ikonické tlačidlá pre ovládanie hlasitosti a vypínacie tlačidlo už asi nadobro zmiznú zo zadnej strany a presunú sa na bok zariadenia.

LGV20-AA-exclusive-render-7

TIP: Ďalší únik špecifikácií LG V20: 5,7″ 2K displej, Snapdragon 820, 4 GB RAM…

Po stránke špecifikácií prinesie LG V20 5,7-palcový 2K displej, procesor Snapdragon 820, 4 GB RAM, spomínaný Android 7.0 Nougat a povráva sa aj o 21 MPx hlavnom fotoaparáte, ktorému pomôže sekundárny snímač s neznámym rozlíšením. Novinkou bude aj použitie reverzibilného USB Type-C konektora. Myslíte si, že práve LG V20 dokáže vylepšiť hrozné predajné čísla LG v tomto roku?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom