Ďalší únik špecifikácií LG V20: 5,7″ 2K displej, Snapdragon 820, 4 GB RAM i Android 7.0 Nougat

I keď sa už nachádzame v treťom štvrťroku tohto roka, mnoho výrobcov sa ešte len pripravuje predstaviť svoje vlajkové lode pre rok 2016. Medzi nich patrí aj známy výrobca z Južnej Kórei, spoločnosť LG, ktorej LG V20 môže byť poriadnym trhákom.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

S predstavením novej vlajkovej lode od LG, ktoré sa uskutoční 6. septembra, prichádzajú aj stále novšie informácie o výbave nástupcu minuloročného populárneho LG V10. Predošlé uniknuté špecifikácie LG V20 hovorili o použití FullHD panela, čo sa však nezdalo ako práve najdôveryhodnejšia informácia. Už minuloročný model totižto prišiel s jemným 2K displejom, ktorým by mala byť po novom vybavená aj nová generácia. Pôjde pritom o displej s uhlopriečkou 5,7″, teda rovnakú, ako v prípade LG V10.

lg-v20

Minuloročný LG V10

Čo sa ďalšej hardvérovej výbavy týka, LG V20 bude poháňať známy štvorjadrový Snapdragon 820 procesor s novými Kryo jadrami a grafickým akcelerátorom Adreno 530. Chýbať nebude ani už štandardná 4 GB RAM pamäť, pričom očakávať môžeme aj rovnaký sekundárny displej ako v prípade predchodcu. O kvalitné fotografie by sa mal postarať 21 MPx fotoaparát vzadu so zatiaľ neznámym snímačom. Ako sa už hovorilo nedávno, LG V20 bude hneď po Nexusoch prvým smartfónom s najnovším Androidom 7.0 Nougat.

LG V10 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

LG V20 bude debutovať 6. septembra, pravdepodobne na známom technologickom veľtrhu IFA 2016 v Berlíne. Septembrové predstavenie LG V20 môže znamenať, že výrobca chce novým modelom konkurovať nedávno predstavenému Samsungu Galaxy Note 7 či prichádzajúcemu Apple iPhone 7.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
27%
Páči sa mi to
55%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
18%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]