Drahé analógové, digitálne či športové hodinky sú už nahradené tými inteligentnými. Ich vzhľad si prispôsobíš podľa seba a nemusíš tak mať v zálohe hodinky k obleku a druhé na bežné nosenie, prípadne k športovým aktivitám. Okrem toho disponujú mnohými užitočnými funkciami, ktoré si už obľúbil nejeden používateľ. Jediné, čo pri kúpe takýchto hodiniek môže odrádzať, je cena, no to v tomto prípade neplatí.

V spolupráci s najznámejším internetovým obchodom GearBest sme si pripravili naozaj špeciálnu akciu. Jedná sa o najlepšie Xiaomi smart hodinky HUAMI AMAZFIT Stratos, o ktorých si už určite čo to počul. O tom, aká veľká bude akcia, a teda aj výsledná cena, rozhodneš ty. 

Nakupuj najlepšie Xiaomi smart hodinky

Ako získať najnižšiu cenu ?
  • ak 20 ľudí v komentároch pod článkom potvrdí, že má záujem kúpiť si tieto hodinky, k dispozícii bude špeciálny kupón, po ktorom bude cena Xiaomi hodiniek približne 137 €
  • ak v komentároch vyjadrí záujem 50 ľudí, vďaka kupónu klesne cena až na cca 130 €

Moderné a luxusné zároveň

Huami AMAZFIT Stratos sú štýlové a moderné smart hodinky. Telo hodiniek je vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a remienok zo silikónu. Známkou kvality konštrukcie hodiniek je aj vodeodolnosť, pričom výrobca uvádza aj podporu pre plávanie (nie potápanie).

Hlavnou dominantou hodiniek je okrúhly farebný displej s priemerom 1,34″ a rozlíšením 320 x 320 piexlov, ktorého okraje sú vyrobené z prémiovej keramiky. Displej je transreflektívny, čo znamená, že aj pri vypnutom stave ho je vidno. Čím viac denného svetla na displej dopadá, tým lepšie vlastnosti ponúka.

Každodenné dobrodružstvá

Okrem nádherného dizajnu ponúkajú hodinky Huami AMAZFIT Stratos aj množstvo užitočných funkcií pre aktívnych športovcov. Ich šikovné funkcie pokrývajú až 12 športových režimov. Hodinky dokážu sledovať tvoje telo pomocou merania srdcového tepu, monitorovania spánku, počtu krokov či polohy vďaka GPS. Nechýbajú ani funkcie, ako meranie nadmorskej výšky, WiFi či vlastná pamäť (4 GB), vďaka ktorej si môžeš uložiť a následne vypočuť svoju obľúbenú hudbu.

Hodinky poskytnú priamy prístup k predpovedi počasia a využiť ich môžeš aj ako stopky, budík alebo kompas. Spojením so smartfónom získaš prístup k notifikáciám a informáciám o zmeškaných hovoroch či správach. O všetky procesy sa postará výkonný 1.2 GHz dvojjadrový procesor a 512 MB operačnej pamäte RAM. Hodinky poháňa 280 mAh batéria, ktorá dokáže zostať v režime stand-by až 5 dní.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom