Príde nám to ako včera, keď celý svet netrpezlivo čakal, než Xiaomi vstúpi na trh notebookov. Dohady sa tiahli roky a každý chcel vedieť, či dokáže Xiaomi ovládnuť aj tento trh.

Dnes už všetci veľmi dobre vieme ako to dopadlo a Xiaomi notebooky patria medzi najlepšie vo svojej kategórii. Dôraz pre kvalitu a detail ich robí známych medzi ľuďmi. Celokovovej hliníkovej konštrukcii sa jednoducho ťažko odoláva.

Lacnejší ako v Číne

Xiaomi Mi Notebook Pro s výkonným 4-jadrovým procesorom Intel Core i7-8550U, 16 GB pamäťou RAM a 256 GB SSD diskom kúpiš za historicky najnižších 851 € s kupónom BGXMPI7.

Kúpiť Xiaomi Mi Notebook Pro (i7, 16 GB RAM) za 851 €
Kupón BGXMPI7

Ak pri objednávke zvolíš spôsob dopravy EU Priority Line, o DPH a iné poplatky si starosti robiť nemusíš.

Lepší v tejto cenovej kategórii nenájdeš

Nenechaj si ujsť
Recenzia | Xiaomi Mi Notebook Pro sa snaží byť dokonalým MacBookom z Číny

Okrem procesora Intel Core i5-8250U / i7-8550U sa nezabudlo ani na modernú výkonnú grafiku Nvidia GeForce MX150 s pomocnou pamäťou 2 GB či 8 GB / 16 GB DDR4 RAM. O ich chladenie sa stará dvojica vetrákov s vyfukovaním vzduchu na zadnej strane. Bezdrôtová konektivia zahŕňa rozhranie Bluetooth 4.1 a modernú WiFi 802.11 a/b/g/n/ac (2,4 GHz / 5 GHz). K dispozícii je tiež HDMI port, 3,5 mm zvukový jack, dvojica USB Type-C konektorov a dvojica USB 3.0 portov. Nechýba ani slot pre microSD karty.

Displej je tradičný 15,6-palcový s IPS zobrazovacou technológiou a FullHD rozlíšením. Jeho ochranu má za úlohu Gorrila Glass 3. generácie. Na notebooku je predvolene nainštalovaný operačný systém Windows 10.

Vysoký komfort pri písaní poskytuje podsvietená klávesnica so zdvihom kláves 1,5 mm a 3D prehnutím. Pre pohodlnú prácu je k dispozícii aj veľký 6″ touchpad, ktorý podporuje gestá a tiež v sebe obsahuje zabudovanú čítačku odtlačkov prstov. Vstavaná 8 000 mAh batéria sa dokáže úplne nabiť v priebehu 1 – 2 hodín a v stand-by režime vydrží až 8 hodín.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú