Originálne inteligentné hodinky Huami Amazfit vznikli v spolupráci so spoločnosťou Xiaomi. Od ich premiéry si miesto našli na zápästiach mnohých spokojných zákazníkov. Tí teraz majú možnosť zaobstarať si aj ich lacnejšiu verziu, ktorej cena neustále klesá. Huami Amazfit Watch Bip

Xiaomi neraz dokáže svojich fanúšikov prekvapiť mnohými skvelými produktami z rôznych kategórií a za veľmi lákavé ceny. V minulom roku naše oči zahliadli inteligentné hodinky Huami Amazfit, ktoré sú zhmotnením dokonalého nástroja pre športovcov, ale aj elegantného doplnku na zápästie. Svojimi funkciami očarili nejedného fanúšika.

Sú lacné, no funkciami nabité

Pokiaľ sa ti ich cena zdá privysoká, je tu pre teba „Lite“ verzia týchto inteligentných hodiniek. Tie mali svoju premiéru len pred pár dňami čínski výrobcovia Xiaomi a Huami opäť dokázali, že vedia zákazníkom ponúknuť skvelý produkt za ešte lepšiu cenu. Presne tieto vlastnosti môžeš očakávať od hodiniek Huami Amazfit Lite, ktoré zobrazujú informácie na 1,28″ displeji.

Pre elegantnejší vzhľad a príjemnejšie používanie sú jeho okraje zaoblené v 2.5D tvare. Pred poškodením ho chráni odolné sklo Gorilla Glass 4. Na zápästie si majiteľ hodinky nasadí vďaka kvalitne spracovanému remienku, s ktorým dosahujú hmotnosť smiešnych 32 g.

Nie je to len dizajn, ktorým hodinky Huami Amazfit Watch Lite zaujmú. V ich útrobách sa totiž skrýva aj 190 mAh batéria, ktorá zabezpečí až 45 dňovú výdrž na jedno nabitie. Pritom je možné využívať mnoho skvelých funkcií, ktoré ocenia najmä športoví nadšenci.

Nenechaj si ujsť
Recenzia | Huami Amazfit Watch Bip sú veľmi lacné smart hodinky, ktoré nemajú konkurenciu

Tí s týmto užitočným doplnkom budú môcť sledovať pri behu svoju trasu, spálené kalórie, tep srdca, ale zároveň aj prijímať a čítať notifikácie či SMS správy. S ich prezeraním nebudú mať problém ani na priamom slnku, a to vďaka špeciálne upravenému antireflexnému povrchu displeja.

Sledovanie polohy používateľa v reálnom čase zabezpečuje špičkový GPS modul spolupracujúci so satelitným systémom GLONASS a vďaka certifikácii IP68 zvládnu tieto inteligentné hodinky aj pobyt pod vodou. Vo výbave však nechýba ani barometer pre meranie atmosférického tlaku či kompas.

Medzinárodná verzia za fantastickú cenu

Huami Amazfit Watch Bip (Lite) sú dôkazom, že aj „odľahčená“ verzia môže priniesť množstvo skvelých možností, ktoré využije široké publikum zákazníkov. Obrovským „plusom“ je tiež to, že sa jedná o verziu s plnohodnotným anglickým jazykom, takže sa pri ich vybalení nemusíš obávať nezrozumiteľných čínskych znakov. Teraz si ich môžeš kúpiť za fantastických 50 €

Kúpiť Huami Amazfit Watch Bip (Lite) za 50 €

Ak chceš mať istotu a vyhnúť sa papierovačkám, odporúčame zvoliť dopravu EU Priority Line, ktorá už tradične funguje bez akýchkoľvek ďalších poplatkov.

Pošli nám TIP na článok



Teraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom