Že Xiaomi nepozná limity nám dokazuje skoro každý deň. Dnešok nie je výnimka, a tak vstúpila do predpredaja historicky najlacnejšia domáca smart IP kamera.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Dizajnom sa drží svojho zaužívaného minimalistického štandardu a tvaru kruhovej tablety či disku. Použitý snímač si hravo poradí so záznamom 720p HD videa pri 25 snímkach za sekundu a s extra širokým zorným uhlom až 120°. Vďaka 6 infračerveným diódam si poradí aj so záznamom objektov v noci na vzdialenosť 9 metrov. Zaznamenané video je možné uložiť na microSD kartu s kapacitou 64 GB.

Spolu s aplikáciou Mi Home sa otvára ešte viac možností použitia. Súčasťou kamery je ale aj mikrofón s reproduktorom, vďaka čomu je možné viesť obojsmernú komunikáciu cez aplikáciu s osobou pred kamerou. Uplatnenie tak môže nájsť aj ako kamera pred vchodom, vysielačka pri strážení detí alebo ako bezpečnostná IP kamera. Napájanie prebieha pomocou microUSB pripojenia 5 V pri prúde 1 A.

xiaomi smart kamera

Kúpiť Xiaomi CHUANGMI IP smart kameru za 14,8 €
Zľavový kupón twitter

Zďaleka najlepší je však snímač pohybu, vďaka ktorému ti kamera automaticky pošle notifikáciu, keď zaznamená nejaký pohyb v zornom poli. Ak máš záujem o najlacnejší model smart kamery Xiaomi CHUANGMI, môžeš využiť aktuálny predpredaj, ktorý prebieha do 15. septembra. Cena je stanovená na 17 €, avšak ešte lepšiu cenu dostaneš po aplikovaní kupónu twitter a cena sa tak zníži na necelých 14,8 €.

Kupón aplikuješ v košíku takto:

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
50%
O autorovi
Juraj Vasek
Študujem na Minerva Schools at KGI v San Franciscu. Okrem písania článkou sa venujem tvobe najčastejšie webových stránok a práce s dátami. Aktuálne používam Xiaomi Mi6. V prípade otázok sa ma môžeš kontaktovať na [email protected]